Kapat
x

99 Ürün

Royal Canin Kedi Köpek Mamaları

Geçmişi 1967 yılına dayanan ve bir Fransız veteriner olan Jean Cathary tarafından üretilen kedi ve köpek mamasıdır. Kedi ve köpekler için kaliteli ve doğru beslenmeyi, tüm besinlerin harmanlanıp en uygun kedi ve köpek diyetini hazırlamak hedeflenmiştir.

Royal Canin Kedi Köpek Mamaları

Rotal Canin için 3 farklı beslenme şekli ile üretim yapılmaktadır. Bunlar sağlıklı ve dengeli beslenme, hastalıklardan korunma ile kedi ve köpeklerin damak tadına uygun özelliklerdir. Dünyada çok yaygın bir kullanıcı kitlesi vardır. Özenle seçilen ham madde ile kalite bir arada sunulmaktadır. Irklara göre de çeşitlilik sunan royal canin kedi maması ve köpek maması sevgili dostlarınızın ağız ve diş sağlığını da ön planda tutmaktadır. Irk özel kedi maması ve ırk özel köpek maması olarak farklı ebatlarda üretilen royal canin sterilised yani kısırlaştırılmış evcil hayvanınız için özel olarak üretilmiş mamalar ile de oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bu mama 1-7 yaş arası kısırlaştırılmış kedi ve köpekler için ideal bir besin değerindedir.

Kedi Köpek Mamaları Çeşitleri

Sevgili evcilinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi ve ömrünün daha uzun olması için kaliteli mama kullanımı oldukça önemlidir. Bu bağlamda royal canin köpek maması birçok ülkede kullanımı olan kalitesi kanıtlanmış mama çeşididir. Beslenme kediniz ve köpeğiniz için oldukça önemlidir. Sadece kaliteli bir ürün olması yanında evcil dostunuzun kilosuna, yaşına, cinsiyetine ve ırkına göre de tercih yapmalısınız. Royal canin her kiloda, her yaşta ve her ırkta kediler ve köpeklere mama üretimi yapmaktadır. Farklı bir mama kullanıyorsanız Royal canin mamaya geçerken aşama aşama ve eski mamayla karıştırarak geçmeniz çok uygun olur. Aksi takdirde yeni mamaya alışması için zorluklar yaşayabilirsiniz. Kısırlaştırma işlemi yaşamış olan kedi ve köpeklerde de Royal canin kısırlaştırılmış kedi ve köpek mamaları kullanılması çok iyi neticeler vermektedir. 

Kedi Köpek Mamaları Fiyatları

Sitemizde yer alan Royal canin kedi köpek mama çeşitleri evcilinizin özelliklere uygun şekildeki seçeneklerle kategorilerdeki yerini almaktadır. Çok özel ödeme imkanları yanında özel kampanyalar ve indirimler de vardır. Dünya genelinde kalitesi kanıtlanmış olan bu özel markanın kalitesi ve evcil dostunuza katacağı olumlu etkisiyle çok mutlu olacaksınız. Ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.