Kapat
x

Köpek Diş İpi Oyuncağı

37 Ürün

Köpek Diş İpi Oyuncağı

Evcil hayvanlar içinde köpekler en çok oyun oynamayı seven türlerdir. Sağlıklı gelişiminde onların çok seveceği köpek oyuncağı çeşidini bulmanız ve vakit geçirmelerini sağlamanız en iyi destek olacaktır.

Köpek Diş İpi Oyuncağı

Köpeğinizin eğlenebileceği ve sağlığına da etki yapacak bazı oyuncaklar ilişkinizi de güçlendirecektir. Ayrıca mutluluğu ve sağlığı için de büyük bir adım atmış olacaksınız. Morali yüksek olan ve keyif aldığı şeylerle meşgul olan bir köpek uyumunuz açısından da önemlidir. Zihin gelişiminde ve aktivitelerini sergilemede de köpek oyuncakları çok önemli yer tutmaktadır. Sağlığı açısından da en iyi oyuncaklar diş ipi köpek oyuncaklarıdır. Evde bulunan ayakkabı, koltuk, gazete, terlik gibi eşyalarınızın da kemirilip kullanılmaz hale gelmesine de engel olabileceksiniz. Ağız gelişimi ve diş sağlığı açısından kemirmenin önemli bir i Köpek Diş İpi Oyuncağı Çeşitleri ihtiyaç olduğunu da sakın unutmayınız.

Köpek Diş İpi Oyuncağı Çeşitleri

Diş ipi oyuncağı yavru köpekler için de sağlıklı gelişimlerinde önemli bir yer tutar. Köpeklerde diş çıkarma 6 aylıkta başlayıp 12 aylık olana dek devam ediyor. Bu dönemde tıpkı bebekler gibi onların da sancılı geçecek bir dönemleridir. Bu zamanlarda da diş ipi oyuncağı bulundurmanız oldukça yararlıdır. Gelişme dönemlerinde diş taşı oluşumu ve diş eti problemi zamanlarında bu oyuncaklar yine onları rahatlamada bire bir etki yapacaktır. Plastik toplu diş ipi köpek oyuncağı, diş bakımı oyuncağı, ipli ve toplu kemirme oyuncağı, düğümlü tipte, iki toplu modeller, örgülü ipli, ip halkalı, kauçuk ipliler, diş çıkarmada ipli oyuncaklar, toplu çekiştirmeli ve taraftarı olduğunuz takımın renklerini taşıyan ipli modeller ile daha birçok çeşit ürünü online alışverişte rahatlıkla bulabilirsiniz.

Köpek Diş İpi Oyuncağı Fiyatları

Tüm seçenekler farklı tasarımlarla ve çeşitlerle online alışveriş mağaza keyfinde satın alacağınız şekilde kategorilerde yerini almıştır. Köpeğinizi bu çok oyuncaklar ile ödüllendirebilirsiniz. Sağlıklarını etkilemeyen ve zararlı madde içermeyen bu yararlı oyuncaklardan köpeğinize mutlaka almalısınız. Ekonomik ve oldukça yarar sağlayan bu çeşitlerden yavru köpeğinize de yetişkin köpeğinize de alabilirsiniz. Hızlı kargo ile en kısa sürede elinize geçecek ürünlerden avantajlı indirim ve kampanyalardan da yararlanarak birkaç farklı tasarımda çeşit satın almalısınız.