Kapat
x

Kedi Tırnak Makasları

25 Ürün

Kedi Tırnak Makasları

Sizin olduğu gibi evcil hayvanların da belirli zamanlarda tırnak bakımına ihtiyacı vardır. Özellikle de doğal yaşam alanlarından uzak yaşadıkları zaman bu ihtiyaç şarttır. Online alışverişte bulabileceğiniz tırnak makası kedi dostlarınız için gerekli bir üründür.

Kedi Tırnak Makasları

Kediler doğal ortamlarında yaşarken taş, toprak veya sert zeminlerden dolayı tırnaklarında meydana gelen uzamaları veya sertlikleri bir şekilde kendi başlarına çözümlerler. Fakat sizin sorumluluğunuzda olan bir kedi için bunu sizin sağlamanız gerekmektedir. Özellikle de evde beslenen kediler tırnakları gereken bakımı görmezse ve fazlalıklar alınmazsa istenmeyen sağlık sorunları yanında istenmeyen ev kazaları da meydana gelebilir. Kediler için özel olarak tasarlanmış olan tırnakların acı hissettirmeden ve kolaylıkla kesilmesini sağlayan birbirinden kaliteli makas çeşitleri vardır. Dikkat etmeniz gereken hususların başında minik dostunuza uygun boyutta ve özelliklerde bir ürün olmasıdır.

Kedi Tırnak Makasları Çeşitleri

Düzenli olarak bakımıyla ilgilendiğinizin evcil hayvanınız için tırnak bakımı da önemlidir. Evcil hayvan olarak ne kadar da uysal bir kediye sahip olsanız bu işlem oldukça dikkat ve özen gerektirir. Eğer kesim sırasında kedinizin canını yakacak, etini yaralayacak bir harekette bulunursanız daha sonraki kesimlerde bu işlem için mutlaka huzursuzluk yaşayacaktır. Bu nedenle seçeceğiniz kedi tırnak makası kalitesi olduğu kadar boyutu ve uygunluğu da oldukça önemlidir. Online alışveriş imkanlarıyla tüm kedi ürünlerine sahip olacağınız gibi onların bakımlarında önemli bir bölüm olan tırnakları için de ürün zenginliğe sahip birçok seçeneği bulabilirsiniz. Kedinizin ırkı ve tırnak şekline göre de hareket etmeyi sakın unutmayın. Seçenekler içerisinden hassas bir şekilde ürün seçimi yapabilir, temiz ve hijyenik tırnaklara sahip olmalarına katkı koyabilirsiniz.

Kedi Tırnak Makasları Fiyatları

Siz ve sevgili dostunuz için ihtiyaç duyacağınız ürünlere sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki sevgili kedinizin patileri için en pratik ve en güvenli bakım şarttır. Kesim yaparken tek dikkat etmeniz gereken patiyi iyi kavramanız gerektiğidir. Sorun yaşarsanız mutlaka veterinerden bu konuda uygulama bilgisi edinin. Sahip olacağınız gerekli malzemeler içinde olan tırnak makasları sitemizde çok uygun çeşitlilik ve fiyatta yer almaktadır. Rahatlıkla sipariş verebilir minik kedinizin manikür keyfini sağlayabilirsiniz.