Kapat
x

Köpek Kafesleri

9 Ürün

Köpek Kafesleri

Köpeğinizi bir yerden bir yere taşımak için veya bir süreliğine kapalı tutmanız gerektiği zamanlarda ihtiyacınız olabilecek köpek taşıma kafesi farklı boyutlarda bulunmaktadır. Son derece gerekli bir ürün olan kafesler köpek sahipleri tarafından çok tercih edilmektedir.

Köpek Kafesleri

Seyahat veya gezi planınız olduğu zaman hem güvenilirlik hem de rahatlık açısından son derece kullanışlı ve pratik olan kafesler online alışveriş imkanlarıyla kolayca satın alabileceğiniz çeşitlerdir. Köpeğiniz hastalanmış veya operasyon geçirmiş olabilir eğer evinizde başka hayvan da besliyorsanız onun emniyeti ve sizin de rahatlığınız açısından onu bu kafes içerisinde emniyete alabilirsiniz. Birçok anda imdadınıza yetişebilecek olan bu ürünü kullanan kişiler yaşanacak olumsuzluklara karşı bir tedbir olarak da kullanabilirler.

Köpek Kafesleri Çeşitleri

Kullanım amacı farklı durumlara göre değişiklik gösterebilir. Evde kafes içerisinde tutmanız gereken her türlü durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ameliyat, hastalık gibi durumlarda bir süre kapalı tutmanız gerektiğinde veya eve gelen bir misafirin köpek fobisi olduğu durumlar olabilir. Buna benzer birçok neden yanında sizin gerekli gördüğünüz tüm zamanlarda kullanımı son derece gerekli olabilir. Kullanım amacına göre köpek taşıma kafesi veya sevgili can dostunuzun boyutlarına göre yavru, küçük cins ya da büyük köpek gibi durumlarda kullanabileceğiniz metal köpek kafesi çeşitleri bulunmaktadır. Sağlam ve kaliteli ürün olma özelliği yanında yıkanabilir olması da son derece kullanışlı olma özelliklerindendir. Sitenin size sunduğu çeşitler içerisinde kafese benzeyen tellerden imal edilen köpek çiti olarak adlandırılan malzemeler de satışa sunulmuştur. Bu çeşitlerin üst kısımları açık olup son derece kullanışlıdır. İster bahçede isterseniz evinizin bir bölümünde de kullanabilirsiniz.

Köpek Kafesleri Fiyatları

Aradığınız tüm köpek kafesi çeşitliliği son derece uygun fiyatlar ile ve birçok farklı ürün ile siteminiz ürün kategorisinde size sunulmaktadır. Köpeğinizin boyutu, cinsi ve ağırlığı ne olursa olsun mutlaka en iyi kalitedeki ürünü bulabilirsiniz. Avantajlı ödeme koşulları ve özel indirimli fiyatlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kafeslerde kullanılan teller asla sevgili dostunuza zarar vermeyecek şekilde kesici ve delici bir durum söz konusu değildir. Güven içinde uzun süre kullanabileceğinizi garanti ediyoruz.