Kapat
x

Köpek Yağmurluk ve Montları

275 Ürün

Köpek Yağmurluk ve Montları

Havalar soğuduğu zaman kopek sahipleri sevgili dostlarını dışarıya çıkartıp dolaştırma konusunda tereddüde düşer. Acaba üşütüp hastalanır mı? Korkusu ile bu güzel aktiviteden mahrum kalmamalısınız. Onlar için üretilen köpek montları üşümemeleri için özenle üretilmiştir.

Köpek Yağmurluk ve Montları

Sürekli açık havada dolaştırdığınız ve sosyalleştirdiğiniz köpeğiniz eğer kış aylarında kapalı tutulursa kısa bir süre sonra psikolojisini bozar. Hem tuvalet alışkanlığının bozulmaması hem de temiz hava almak açısından bunu kış aylarında da sürdürmelisiniz. Tüm mevsim şartlarına alıştırmadığınız köpeğiniz böyle bir durumda daha çok hastalanabilir ve metabolizması bozulabilir. Soğuk ve yağmurlu havalar için de tıpkı insanlar gibi evcil hayvanlar için de birçok koruyucu kıyafet üretilmektedir. Minik dostunuzun soğuk havalarda korunmasını sağlamak için dışarıya çıkarken giydirebileceğiniz köpek yağmurluk ve montları online alışveriş kategorilerinde sıralanmıştır.

Köpek Yağmurluk ve Montları Modelleri

Köpekler iyi bir eğitim aldıkları zaman buna çok iyi uyum sağlarlar. Siz de köpeğiniz ile birlikte bu düzen içerisinde rahat edersiniz. Sürekli dolaşmaya ve gezintiye alışmış olan köpek eve kapatıldığı anda büyük bir depresyon yaşar. Bu nedenle alıştığı düzenden ve alışkanlıklarından onu mahrum etmemeye çalışın. Günümüzde evcil hayvanlar için üretilen giysiler ve montlar tam da kış günlerinde rahat hareket etmeleri için ve üşüyüp hastalanmamaları için üretilmiştir. Rüzgarlı havalarda soğuktan korunması ve üşümemesi için montlar, yağmurlu havalarda ıslanıp hastalanmaması için de köpek yağmurluk modelleri farklı model ve tasarımlarda kategorilerde sizin için sunulmaktadır. İç kısmı pamuk dokulu olduğu için sıcacık tutan montlar sayesinde oldukça konforlu ve koruyucudur. Dışı yağmuru geçirmeyen özel kumaşlardan yapılmış köpek yağmurluğu da tam koruma sağladığından soğuğa ve yağmura aldırış etmeden rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Her biri birbirinden güzel model, renk ve tasarımdaki giysiler görsel olarak da sevimli arkadaşınıza çok yakışacaktır.

Yağmurluk ve Montları Fiyatları

Hava şartları ne olursa olsun köpeğinizle yapacağınız gezintilerden onu ve kendinizi sakın mahrum bırakmayınız. Kış mevsiminin soğuk ve yağmurlu havalarında bile sıcacık bir gezinti sağlayabilirsiniz. Online alışveriş imkanları ile birçok mont ve yağmurluk modeli çok ekonomik fiyatlarda sizin beğeninize sunulmuştur. Uygun ödeme şekilleri ve özel indirim dönemlerini de takip ederek tüm köpek malzemeleri ve kıyafetlerini en keyifli ve kolay alışveriş ile gerçekleştirin.