Kapat
x

Köpek Klasik Taşıma Çantası

41 Ürün

Köpek Klasik Taşıma Çantaları

Evcil hayvan besleyen kişilerin en sık duyduğu ihtiyaçlar arasında yer alan taşıma çantaları sevimli dostlarının güvenli ve rahat seyahatleri için son derece gereklidir. Köpek sahibi olanlar da mutlaka köpek taşıma çantası bulundurmaktadır.

Köpek Klasik Taşıma Çantaları

Eğer bir sevimli köpeğiniz varsa onu bir yerden başka bir yere götürmek için mutlaka klasik bir taşıma çantası kullanma durumunuz doğacaktır. Gerek sizin rahat hareket etmeniz gerekse dostunuzun rahat ve konforu yanında güvenliği açısından da bu çantalar son derece iş görmektedir. Seyahat ederken, kısa mesafelerde veya veterinere giderken en emniyetli ve güvenilir olanı da bu ürünlerden faydalanmaktır. Klasik tarzdaki köpek taşıma çantalarını birçok arklı tasarımda görmekteyiz. Küçük köpekler için olanı ve daha büyük köpekler için olan taşıma çantaları köpeğinizin cinsine göre de değişmektedir.

Köpek Klasik Taşıma Çantası Modelleri

Köpek klasik taşıma çantalarında ağırlıklı modeller olarak kafes tipi olanlar ile çanta tipi olanları görmekteyiz. Kafes tipli modeller üstten ve yandan havalandırmalı olup köpeğinizi rahat ettirecek tasarımdadır. Sevgili dostunuzun seyahat halindeyken de konforlu ve huzurlu olması için sağlam tutma kolu ve kilit özelliğiyle de güvenliğini de ön plana taşıyor. Üstten açılan, kenarları kilitli olan bu klasik modeller ergonomik kullanımda da en çok tercih edilenler arasında yer alır. Büyük boylar tel örgülerle desteklenmiş olup son derece güvenilirdir. Her cins köpek ve her yaş ve cinsiyete uygun modeller içinde çekçekli köpek çantası seçenekleri de oldukça beğeni toplamaktadır. Bu çeşitler sevimli dostlarımızın da oldukça keyif aldığı modellerdir. Oldukça dayanaklı malzemeden üretilen ve güvenli emniyet destekleyici aparatlarla desteklenen tüm klasik taşıma çantalarını online alışveriş kolaylığında sahip olabilirsiniz.

Köpek Klasik Taşıma Çantası Fiyatları

Hangi ırktan köpek sahibi olmak sizin tercihinizdir. Fakat onlara sunulan tüm ihtiyaçları ve gereksinimleri düşünmek de köpek malzemeleri tasarımları yapan kişilerin işidir. En kolay ve kullanım pratikliği sunan ayrıca konforu da beraberinde getiren birçok köpek klasik taşıma çantaları uygun fiyatlar ile online mağaza kategorisinde size sunulmaktadır. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir seçimi yaparak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Oldukça mükemmel olan bu çantalar ekonomik olarak da sizi zorlamayacak şekilde satışa sunulmuştur.