Kapat
x

Köpek Bisküvileri

10 Ürün

Köpek Bisküvileri

Sevgiyle bakımını üstlendiğimiz ve evimizin neşe kaynağı olan sevgili dostlarımız iççin en çok dikkat etmemiz gereken konulardan birisi de onların sağlıklı ve dengeli bakımlarıdır. Köpekler için özenle hazırlanan köpek maması çeşitleri sağlıklı beslenmede idealdir.

Köpek Bisküvileri

Köpekler birçok konuda aile bireyleri ile uyumlu yaşarlar. Ayrıca çok zeki hayvanlar olduğu için sizin ona verdiğiniz tüm eğitim programlarına uyum gösterirler. Beslenme konusunda da oldukça söz dinlerler. Hangi zamanlarda yemek yiyeceği ne zaman ödüllendirileceklerini ve keyif alacakları besinlerin kıymetini iyi bilirler. Günlük besleme programına ek olarak üretilen köpek ödül bisküvisi de onların yemekten en fazla keyif aldıkları besin türüdür. Sizinle geçirdiği zaman içerisinde hoşunuza giden hareketleri karşısında güzel bir lezzetteki bisküvilerden tatmak oldukça keyif vericidir. Ara sıra ödüllendirilmek ve sizin komutlarınıza ve kurallarınıza en iyi şekilde cevap vermek karşılığında bu lezzetli mamalardan tatmak köpeklerin keyfine keyif katar.

Köpek Bisküvileri Çeşitleri

Kemik ve diş sağlığı açısından büyük önem taşıyan köpek bisküvisi tarifi içinde zengin mineraller olduğunu tüm köpek sahipleri iyi bilmektedir. Hem damak tatlarına tam cevap veren hem de keyif alacakları bu besinler asla hayır demeyecekleri türdendir. Farklı vitamin ve minerallerle dolu bu mamalar online alışveriş kolaylığında rahatlıkla satın alabileceğiniz mama çeşitleridir. Diş sağlığı ve eklem sağlığı için de oldukça fayda sağlayacak bisküvilerden mutlaka bulundurmalı ve gerekli zamanlarda köpeğinize vermelisiniz. Tek yapmanız gereken mamaların farklı yaş kriterlerine göre olmasından dolayı kendi sevimli dostunuzun yaşına uygun gıdaları seçmenizdir. Tüm köpek ırklarına uygun olan bu gıdalardan tüm ırklar da eşit derecede faydalanabilmektedir. Unutulmaması gereken bir konu da bir yaşına kadar olan bölümde bu mamalardan mutlaka yedirilmesi gereğidir. Diş ve kemik sağlığı için bu oldukça fayda sağlayıcıdır.

Köpek Bisküvileri Fiyatları

Farklı soslarla hazırlanmış olan kemik bisküvileri balıklı, etli ve meyve aromaları eşliğinde seçeneklerle satıştadır. Önemli olan sevgili dostunuzun yaşına uygun gıdaları seçmenizdir. Yavrular için, yetişkinler için ve yaşlı köpekler için farklı olarak satışta olan bisküviler sağlıklı gelişimlerinde etkili olduğu gibi bir yaş üstünde olan dostunuzun enerjisini daha iyi koruması için de önemlidir. Birçok çeşit farklı fiyat aralıklarında olup son derece uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır.