Kapat
x

Kedi Tüy ve Deri Bakım

7 Ürün

Kedi Tüy ve Deri Bakım

Kediler tüy döken evcil hayvanlar grubundandır. Özellikle de mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında tüy dökme artışı olmaktadır. Kedinizin tüy ve deri bakımına rahatlıkla destek olabilirsiniz. Bu konuda kedi tüy bakım ürünleri işinizi kolaylaştıracaktır.

Kedi Tüy ve Deri Bakım

Kedinizin vücudunu saran tüyleri deriyi de korumaktadır. Bu nedenle uygulayacağınız tüy bakımı deriyi de iyileştirecektir. Bilindiği gibi kediler günün büyük bir zamanını tüylerini yalayarak temizlik yaparlar. Bu içgüdüsel olarak yapılan bir harekettir ve kendisini temizlemek için yapar. Bir yandan da evde onunla birlikte yaşayanların da bazı durumlara göre kendini koruması ve önlem alması gerekir. bir takım alerjik fonksiyonlardan korunmak için kedi tüy ve deri bakımı ürünleri kullanmanız gerekir. ayda bir gibi bir zaman aralığı içinde yapmanız gereken bu bakımla kedinizde oluşabilecek bazı bakteriyal durumlara karşı kendinizi ve evde yaşayan ailenizi korumanız gerekmektedir. Kedinizden kaynaklanan idrar, salya, tüy ve terden kaynaklı olarak beslenen bakterilerin üretmekte olduğu proteinlere karşı bunu yapmanız son derece gereklidir.

Kedi Tüy ve Deri Bakım Ürünleri Çeşitleri

Kedi tüy ve deri bakım çeşitleri içinde yer alan kedi tüy bakım spreyi veya şampuan gibi ürünler alerjik reaksiyonları tetikleyen bakterileri zararsız hale getirir. Bu ürünleri kedinize kullanmanız temas ettiği eşyalar olan koltuk, halı, yatak ve buna benzer bölümleri sprey ile arındırmanız mümkündür. Ürünleri minik kediler için kullanmak zarar verebilir. Sevgili dostunuz 3 aydan büyükse de rahat kullanım yapabilirsiniz. Diğer ürünler içinde tüy bakım macunları da etkili bir üründür. Çinko, biyotin ve E vitamini içeren bu çeşitler tatlandırıcı olarak kullanılan besinler sayesinde kedinizin ilgisini çekecektir ve kullanımı rahat olacaktır. Alacağınız sonuçtan oldukça memnun kalacaksınız. Bu macun kedinizin çok hoşuna gidecek ve onun için de bir ödül niteliğindeki gıda olacaktır. 

Kedi Tüy ve Deri Bakımı Ürünleri Fiyatları

Veterinerinize danışarak bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Online alışveriş mağazası kolaylığı ile istediğiniz çeşitler içinden sipariş verebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm tüy ve deri bakım çeşitleri oldukça kaliteli ve kedinizin sağlıklı gelişiminde mükemmel sonuç veren ürünlerdir. Ekonomik fiyatlarda kategorilerde yerini alan ürünleri inceleyebilir, seçiminizi yaparak kedinizin ve sizin olduğu kadar tüm ev halkının da sağlığını koruma altına alabilirsiniz.