Kapat
x

Göğüs Tasmaları

208 Ürün

Köpek Göğüs Tasmaları

Köpekler için ırkları, boyutları ve yaşlarına göre farklı tasma şekilleri vardır. Eğer köpek ırkları içinde Bulldog, Boxer, Pitbull ve terrier cinsi bir köpek beslemeyi düşünüyorsanız köpek tasması seçenekleri içinde göğüs tasmaları en doğru seçim olacaktır.

Köpek Göğüs Tasmaları

Köpek tasmaları birçok farklı köpek ırkına, boy, kilo, genişlik ve elbette ki davranış şekline göre değişiklik göstermektedir. Tüm ırklar içinde bazı türler oldukça uysal ve sorun çıkartmayacak kadar uyumlu olsalar da bazı cinsler için kontrolde tutmak oldukça zor olabilir. Saldırgan, güçlü ve agresif tavırlar sergileyen köpek cinsleri için en uygun olan seçim köpek göğüs tasmaları olmalıdır. Bu köpek tasmaları için diğerlerinden ayrılan en belirgin özellik bütün kontrolün sahibinde yani sizde olmasıdır. Normal bir tasma çeşidi sevgili dostunuzun sadece boyun ve çevresini sarmaktadır. Oysa ki göğüs tasmaları göğüs bölgesi, boyun ve omuz bölgesini tamamen sarmaktadır. Bu şekilde de dostunuzu tek bir manevrada bile kolay kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca sevgili köpeğiniz sizi çekiştirme gibi bir durum yaşayamayacaktır.

Köpek Göğüs Tasmaları Modelleri

Köpeğinizle dolaşırken size daha fazla kontrol sağlayan bu modeller özellikle saldırgan bir doğası olan köpek ırklarında oldukça tercih edilmektedir. Bu kolay kontrol sayesinde özellikle sinirli ve agresif köpekler için oldukça rahat kullanım sağlamaktadır. İri ve güçlü köpek cinsleri de ummadığınız bir anda tahmin edemeyeceğiniz bir davranış içine girebilirler. Böyle durumlar için de göğüs tasmaları en ideal seçimdir. Zıplamayı da önleyici olması bir diğer avantajdır. Ani atlayan, çevresine panik yaşatan bir köpeğe sahipseniz bu tasma çeşitlerinden kullanmanızı şiddetle öneriyoruz. Yavru köpekler için de son derece uygun olan modeller onların kordona dolanma riskine karşı iyi bir seçenektir. Rahat hareket edebilmeleri için minik köpeklerinize de bu tasma çeşitlerinden kullanmalısınız.

Köpek Göğüs Tasmaları Fiyatları

Online alışverişte onlarca model ve seçenek köpeğinizin boyutuna, cinsiyetine göre kategorilerde yerine almıştır. Fiyat konusunda diğer tasma çeşitlerine göre biraz daha yüksek bir fiyat içermektedir. Fakat sizin bütçenizi zor durumda bırakacak boyutta değildir. Ayrıca avantajlı kampanya ve indirimler sayesinde de bu ürünlere daha ekonomik şekilde sahip olma şansınız vardır. Online satıştaki tüm göğüs tasması çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz seçimi yapınız.