Kapat
x

Kedi Pire Tarağı

6 Ürün

Kedi Pire Tarağı

Evinizde beslediğiniz için kedim pire kapmaz diye düşünmeyiniz. Bahçe katı bir evdeyseniz veya yüksek katta bile oturuyorsanız kedinizin pire kapma olasılığı vardır. Ayakkabınızla bile ev içine girebilirler. Bu nedenle kedi bakım ürünleriniz içinde pire tarağının da olması gereklidir.

Kedi Pire Tarağı

Hayatta kalmaları için pirelerin beslenme kaynağı hayvanlardır. Kedi vücudunu çok seven bu asalaklar kuluçlanarak kan emmeye ve ardından doğurmaya başlar. Bu nedenle bu konuda önlem almak ve minik dostunuzu bu asalaklara maruz kalmaktan kurtarmanız gerekir. ayrıca pireler özellikle yavru kedilere çok fazla dadanmakta ve heniz güçlenmemiş metabolizmalarından dolayı onların ölümlerine bile sebep olabilirler. Yavru kedi besliyorsanız ve böyle bir durumla karşı karşıya kalmışsanız hemen yavru kedi pire tarağı alarak kedinizi bu asalaklardan kurtarmalısınız.

Kedi Pire Tarağı Modelleri

Pire tarağı kullanarak kolaylıkla kedinizin üzerindeki pireleri dökebilirsiniz. Daha etkili olması için tarağa koruyucu dökerek de bu işlemi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de bu işlemi yaparken kedinizin cildine zarar vermemektir. Evinizde beslediğiniz minik dostunuz için fırçalama ve tarama işlemini yaparken bu gereksiz asalakların da kontrolünü mutlaka yapmalısınız. Pire kaptığını fark ettiğiniz anda derhal önlem almak gerekir. Uzun süre beklersiniz çok fazla yayılacağından işlem yapmanız daha fazla zorlaşacaktır. Online alışveriş hizmetlerinde kediniz için bakım ürünleri yer almaktadır. Bunlar arasından mutlaka uygun seçenekteki pire taraklarından seçmelisiniz. Avuç içi modeller, metal uçlu, çiftli, pilli çeşitlerden kedinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Kedi Pire Tarağı Fiyatları

Sevimli ev arkadaşınızın sağlıklı gelişmesi ve mutlu olması için onu her çeşit zararlı şeylerden korumak sizin sorumluluğunuzdur. Onları mutsuz eden ve hastalanmalarına yol açan pirelerle mücadele etmelerine en iyi destek bu asalaklardan korumaktır. Kene kapmış bir kedi için ilk akla gelen çözümlerden biri pire tarağı ile bu durumdan kurtarmaktır. Sitemizde yer alan pire tarağı fiyatı da oldukça ucuz ve son derece kalitelidir. Farklı modeller ve farklı fiyat aralıklarında olmalarına rağmen her biri de oldukça ekonomik ve iyi işlev görmektedir.