Kapat
x

Talaşlar ve Otlar

3 Ürün

Talaşlar ve Otlar

Çok sevimli olan bazı evcil hayvanlar içerisinde tavşan, hamster türleri son zamanlarda sıklıkla evde beslenmekte ve bakımı yapılmaktadır. Beslemeye karar verdiğiniz bir kemirgen için öncelikle bakım ve temizlik konusunda bilinçli olmak şarttır.

Talaşlar ve Otlar

Kemirgenler doğaları gereği idrar ve dışkısını her an yapabilme özelliği taşırlar. Tuvalet eğitimi verme gibi şansınız yoktur. Ayrıca ürkek olan bu hayvanlar heyecan ve panik durumunda da idrarlarını hemen bırakabiliyorlar. Bu nedenle kemirgen malzemeleri içerisinde mutlaka bu duruma tedbir olarak önlem alınmalıdır. Kemirgenlerin dışkı ve idrarı oldukça ağır bir koku yayar. Bu durum ne sizin ne de evdeki diğer aile bireylerinin pek hoşlanmayacağı bir durumdur. Online alışveriş imkanları evde besleyeceğiniz tüm evcil hayvanlar için tüm ihtiyaç malzemelerini karşılayacak düzeyde satışlar yapmaktadır. Bu imkanlardan yararlanarak kemirgen dostlarınızın tüm gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.

Talaşlar ve Otlar Çeşitleri

Kemirgen türlerinden olan tavşanların idrar ve dışkısının verdiği koku oldukça rahatsız edicidir. Bu önlemi almada yardımınıza koşacak tek çare kemirgen talaşı kullanmak olacaktır. Yine heyecanlı ve ürkek olan hayvanlar türlerinde idrar ve dışkı konusunda aynı problemi oluşturacaktır. Ayrıca hamsterlar tuvaletlerinin temizlenmeme durumunda oldukça rahatsızlık duyarlar ve uyku problemi de yaşarlar. Bu nedenle elinizin altında bulunması her zaman için gerekli olan kemirgen talaşı sizi bu sıkıntılı durumlardan kurtaracaktır. Kemirgen talaşı kullanmak mutlaka gereklidir. Bu özene dikkat edilmediği durumlarda idrar ve dışkısıyla sürekli temas halinde olacaktır. Bu durum da son derecede olumsuzluklara sebep olabilir. Kemirgen arkadaşınız için bir diğer önemli ihtiyaç da kemirgen otu bulundurmaktır. Kemirebileceği ve keyif alacağı otlar, yoncalar, meyveli ot çeşitleri ve birçok farklı ürünleri online alışverişte rahatlıkla bulabilir onlara tatlı sürprizler yapabilirsiniz.

Talaşlar ve Otlar Fiyatları

Evinizde besleyebileceğiniz bu sevimli evcil kemirgenler ile uyum içinde yaşamak için onların ihtiyaçlarına tam cevap vermeniz gerekli bir durumdur. Tüm kemirgen malzemelerini sitemizden rahatlıkla temin ederek siz de onlarda son derece keyifli bir beraberlik yaşayabilirsiniz. En önemli sorun olan tuvalet ihtiyaçları için gereken tüm tedbirleri alarak, besleyici vitaminli farklı aromalarda otlarla besleyerek sağlıklı olmalarına da katkı koyabilirsiniz. En iyi fiyat ve en kaliteli ürünler için sitemizden yararlanabilirsiniz.