Kapat
x

Köpek Deri Taşıma Çantası

4 Ürün

Köpek Deri Taşıma Çantası

Evcil hayvan besleyen kişilerin sıklıkla ihtiyaç duyacağı bir ürün olan taşıma çantaları kediler ve köpekler için çok ideal çözümler üretmektedir. Minik köpeğiniz için de birçok ürün seçeneği deri köpek çantası modelleri sizin şıklığınız ile uyum sağlama özelliğindedir.

Köpek Deri Taşıma Çantası

Şık ve stil sahibi kişiler bunu kendilerinde olduğu kadar başka alanda da göstermeyi severler. Kaliteli deriden ve oldukça şık tasarımlarla üretilmiş olan köpek deri taşıma çantaları özellikle de şıklık ve zarafetten hoşlanan hanımefendilerin ilk tercihidir. İstediğiniz şekilde ayarlanabilen taşıma kolları ile kolay ve yormadan taşımaya yarayan, yanlarda bulunan fonksiyonel ceplerin kullanımı ve işlevsel özellikleri ile rahat ve konforlu kullanım imkanları sağlar. Köpeğinizin rahatlıkla hava almasını sağlayan örgülü üst ve yan tasıma sahip olan deri taşıma çantaları tüm seyahatlerde ve kısa mesafelerde rahat kullanım sağlar.

Köpek Deri Taşıma Çantası Modelleri

Deri taşıma çantaları yavru köpekler ve küçük ırk köpekler için oldukça özenilerek ve özel tasarımlarla üretilmiştir. Kumaş özelliği derinin en güzel halidir ve yumuşaktır. Çok iyi bir konfora sahip olup rahat kullanım için her yönden mükemmeldir. Çok rahat temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kuru temizlemede yapılmaya müsaittir. Bu çok özel köpek taşıma çantası modelleri içinde kaliteli bir dolgu ürün kullanılmış olması deforme olmayı engellemektedir. Uzun bir zaman kullanabileceksiniz ve her zaman ilk günkü görünümünü koruyacaktır. Askılı oluşu kullanım kolaylığı sağlamakta ve veteriner kontrolü ile tüm gezmelerde minik dostunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça rahat kullanımı ergonomik yapısından kaynaklı olup, küçük ırk ve yavru köpeklerin gereken tüm konforu yaşayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Şıklık ve konfor bir arada sunulmakta ve kullanım keyfi yaşatmaktadır.

Köpek Deri Taşıma Çantası Fiyatları

Şıklık ve konforu bir arada yaşatan ve köpeğinize de aynı duyguyu hissettiren bu deri çantalar ile her yere rahat seyahat edebilirsiniz. Tüm ayrıntılar tek tek düşünülerek sadece köpeğinizin değil sizinde rahatlığınız ön planda tutulmuştur. Fiyat olarak diğer taşıma çantalarına göre farklılık gösterse de uygun indirimler ve kampanyalar sayesinde bu ürüne sahip olabilme imkanınız çok yüksektir. Ayrıca kalite ve estetik harikası olmaları ve uzun bir süre kullanma garantisi yaşayacağınızı da bilmek sizi her konuda rahatlatacaktır.