Kapat
x

Köpek Şeffaf Taşıma Sırt Çantası

34 Ürün

Köpek Şeffaf Taşıma Sırt Çantası

Birçok köpek taşıma çantası modeli sizin zevkinize göre almanız için farklı tasarımlar ve kullanım şekilleriyle sunulmaktadır. Bazı kişiler klasik olan kafes modellerini tercih ederken günümüzde oldukça popüler olan ve çok rahat kullanım sağlayan şeffaf köpek sırt çantası kullanmaktadır.

Köpek Şeffaf Taşıma Sırt Çantası

Genellikle küçük dostlarımız için üretilmekte olan taşıma çantası modelleri içinde son zamanlarda sıklıkla rastladığımız şeffaf sırt çantası çeşitleri oldukça ilgi çekici ve sempatik görüntülere de yol açmaktadır. Sevimli dostunuzun dışarıyı seyredebilme şansı bulduğu şeffaf çantalar üst kısımda ve yan kısımlarda yer alan gözenekler sayesinde de rahatlıkla hava almasına imkan sağlamaktadır. Genellikle küçük cins köpekler ve yavru köpekler için çok kullanışlı ve işlevsel olmakta fakat daha büyük köpekler için daha büyük çantalara ihtiyaç duyulmaktadır. Çekme kolu bulunan ve tekerlekli olan modelleri bu durumlar için köpek taşıma çantası olarak tercih edilmelidir.

Köpek Şeffaf Taşıma Sırt Çantası Çeşitleri

Tasarım harikası ve oldukça şık bir görünüm veren şeffaf sırt çantası çeşitleri omuza takılan taşıma kolları sayesinde çok kolay taşınabilir. Bu tip modelleri günlük kullanımda çok rahat taşıyabilirsiniz. Sevgili köpeğinizle dilediğiniz her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Günlük gezmeler, veteriner ziyaretleri ve birçok yere evcil hayvanınızı rahatlıkla götürebilirsiniz. Kauçuk veya plastikten üretilmekte olup oldukça dayanıklıdırlar. Şeffaf taşıma sırt çantaları stil sahibi kişilerin ilk tercihlerdendir. Dış yüzeyi sevimli hayvan çizimleri ve farklı motiflerle süslenmiş olan modeller farklı renklerde ve zevkinize hitap edebilecek birçok tasarım harikasında online kategorilerde sizin için sunulmaktadır. Zevkinize ve stilinize de uygun birçok model ile çok özel bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Köpek Şeffaf Taşıma Sırt Çantası Fiyatları

Şeffaf taşıma çantaları için fiyat araştırma yapabilir tüm ürünleri tek tek inceleyebilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri içinde olan tüm çeşitler için bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları sayesinde ve avantajlı kampanya ve indirimler sayesinde de dilediğiniz modeli alabilme imkanına sahipsiniz. Zengin ürün seçeneklerini sürekli takip ederek güncellenen yeni model ve tasarımları da görebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı ile minik dostunuza güzel bir taşıma çantası hediye edebilirsiniz.