Kapat
x

Kedi Şeffaf Taşıma Çantası

20 Ürün

Kedi Şeffaf Taşıma Sırt Çantası

Günümüzde birçok farklı tasarımları ortaya çıkan kedi taşıma çantaları tüm sahiplenenlerden tam not almaktadır. Farklı desen, renkte ve modellerle online alışverişte olan kedi taşıma sırt çantası da son yıllarda oldukça rastladığımız ürünlerin arasında il sırada yer alıyor.

Kedi Şeffaf Taşıma Sırt Çantası

Can dostunuzla birlikte bir yerlere giderken oldukça rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmek için, çanta kullanımı zorunlu hale gelmektedir. Bu ürün onlara konfor sağlarken sizlere de aynı zamanda büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Yenili nesil tasarımları ile hem estetik görünüm hem de dikkat çekici bir görüntü veren bu ürünle kedinizi her yere yanınızda taşıma kolaylığı yaşayacaksınız. Gezmelerde, araçla ve yaya seyahatte veya bir özel toplantıya bile giderken bu ürünle kedinizi yanınızda dolaştırabileceksiniz.

Kedi Şeffaf Taşıma Sırt Çantası Modelleri

Değişik desen ve boyutlarda üretilen taşıma çantası modelleri arasında kedinizin büyüklüğüne göre uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda renkler de kedilerin cinsiyete göre değişim gösterdiğinden dolayı, dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kediler kendilerine sahip çıkan sahibine yakın olmayı çok severler. Bu bağlamda kedi taşıma çantası tasarımları onların da zevkine hitap edecektir. Kolay temizlenebilir, asla kalıcı kir tutmayan bir üründen yapılmış olan çantalar sağlık bakımından da asla zarar vermeyecek bir şekildedir. Bizler Petcanlar.com olarak, online alışveriş siteleri arasında fark yaratarak, birçok farklı ürünü aynı çatı altında buluşturmaktayız.

Kedi Şeffaf Taşıma Sırt Çantası Fiyatları

Eskiden aranan özel bir gereksinim günlerce araştırılmakta ve çarşı Pazar dolaşarak temin edilmekteydi. Oysa ki bizim aracılığımızla ihtiyacınız olan tüm kedi ve köpek ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Kuşkusuz evinde ve iş yerinde evcil hayvan besleyenler, bazı ürünleri temin etmekte zorlanmaktalar. Ülkemizde en zengin ürün portföyüne sahip olan, alışveriş mağazamız tüm ürünlerini oldukça uygun fiyatla satışa sunmaktadır. En fazla gereksinimler arasında yer alan, taşıma çantaları her kesimden müşterilerimiz için özel fiyatlarla mağazamızdadır. Belirli düzeyde alışverişlerde kargo masrafı ödemeden tüm ürünleri kapınızda teslim alabilirsiniz. Alışveriş sitemizde tüm ürünlerimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünlere en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.