Kapat
x

Kedi Kalorifer Yatakları

2 Ürün

Kedi Kalorifer Yatakları

Kedinizin boyu, ağırlığı ve cinsiyetine uygun olarak seçilen yatak modelleri kedinizin uyumak için özel bir yeri olması açısından oldukça önemlidir. Kediler kendilerine ait olan yerleri kısa sürede benimserler ve bundan keyif alırlar. Bu nedenle kedi yatağı almak oldukça gereklidir.

Kedi Kalorifer Yatakları

Zamanlarının büyük bir bölümünü uykuda geçiren kediler için evinizde en ideal yeri seçmeniz gerekir. onun rahat olabileceği, seveceği, huzurlu olacağı bir bölge oluşturmanız gerekir. Rahatlık açısından yataklar polar ürünlerden seçilir. İç kısmının da elyaftan olması kedileri oldukça rahatlatır. Online alışveriş seçeneklerinde birçok modelde kedi yatakları vardır. Mevsimsel durumlar ve evinizin konumu da seçim yapmada önemli bir durumdur. Soğuk bir şehirde yaşıyorsanız ve hava şartları daha fazla soğuksa mutlaka ısınmalı bir eviniz vardır. Ayrıca sıcak bir şehirde yaşıyor olsanız bile kış aylarında mutlaka ısınma sisteminden yararlanıyorsunuzdur. Kediler herkesin de bildiği gibi sıcağı çok fazla severler. Bu nedenle özellikle kış ayları için sürekli yanan kaloriferinizin de nimetlerinden yararlanmak için radyatöre monte edilebilen oldukça kullanışlı kedi radyatör yatakları satın alabilirsiniz.

Kedi Kalorifer Yatakları Modelleri

Kedi kalorifer yatakları çok hafif ve oldukça kullanışlıdır. Taşınabilir, yıkanabilir ve son derece kaliteli kumaştan üretilmektedir. İyi bir konfor sağladığından kediniz için son derece idealdir. Bu yatakta uyun kediniz için keyif en yüksek noktada olacaktır. Bu modeller radyatör askılıkları ile birlikte satıştadır. Şeklinden dolayı radyatör askılığının yardımı ile kalorifere asılabilmektedir. Kalorifer peteğinden gelen sıcaktan yararlanan kediniz sıcacık bir ortamda uyku keyfi yaşar. Yerden yüksekte durduğundan yer temas etmez. Sağlam askılıklar sayesinde kediniz güvencede olur. Kilosu ne olursa olsun düşme sorunu yaşamaz. Kalorifer yatakları yaz aylarında da kullanılabilir. Yazda kalorifer çalışmasa dahi kediniz sevdiği bu bölgeye alıştığından burada uyumaya devam eder. Ayrıca çok fazla bölge de kaplamaz. Çamaşır makinesinde yıkanma özelliği de kedi sahipleri memnun edici bir özelliktir.

Kedi Kalorifer Yatakları Fiyatları

Kedi yatakları model, kullanım türü, malzeme, marka ve tasarımlarıyla ilgili fiyat farklılıkları göstermektedir. Aradığınız modeli bulup da benim kedim bu yatağı çok sever diyeceğiniz bir model mutlaka karşınıza çıkacaktır. Ekonomik fiyatlar ve ödeme kolaylıkları yanında indirimler sayesinde de istediğiniz ürüne rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Kedinizin rahatı ve konforunu önemsiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken bu ürünü ödeme kolaylıkları sayesinde hemen satın alabilirsiniz.