Kapat
x

Topaklaşan Kedi Kumu

75 Ürün

Topaklaşan Kedi Kumu

Kediler tuvalet alışkanlığını kolay kazanan evcil hayvanlardır. Özellikle, bıraktıkları pisliği gizlemek ve toprağa gömmek hareketine hepiniz şahit olmuşsunuzdur. Evde beslenen kediler için bunu sağlamak adına topaklaşan kedi kumu tavsiye ediyoruz.

Topaklaşan Kedi Kumu

Evde sizinle yaşamaya alıştırdığınız kedinize en kısa sürede tuvalet alışkanlığına uygun bir ortam hazırlamak, tuvalet kabı ve tuvalet kumu alarak nereye yapması gerektiğini öğretmeniz gerekmektedir. Kısa bir sürede içinde kediniz onun için hazırladığınız bölgeye alışacak ve orada ihtiyacını görecektir. Bazı cinsler onlar için hazırladığınız kumu beğenmeyebilirler ve oraya değil başka bölgelere çiş veya dışkılarını bırakmak isterler. Muhtemelen doğal olmayan kokular, parfüm gibi kokular doğallık hissi vermezse veya kum kirliyse bu bölgeyi kullanmak istemeyecektir. Bilindiği gibi bu sevimli hayvanlar oldukça hassas ve temizdirler. Topaklaşan kedi kumları süper temizlik gösterirler ve kirli bölgede oluşan topaklaşma ile o bölgeyi rahatlıkla temizleyerek kumun sürekli temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Topaklaşan Kedi Kumu Modelleri

Kum çeşitleri içinde bulunan topaklaşan kedi kumu kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bu tür kumlar yüksek emiş kapasitesine sahip olmaktadır. Topaklanma özelliklerinden dolayı da idrarı emiyor ve kirli kısım topaklanıyor. Bu sayede de bu topak hale gelen kısımlar kum kabından rahatlıkla uzaklaştırılıp kalan kısım temiz olarak kalıyor. Koku oluşumu da bu şekilde engelleniyor ve kokunun yayılması önlenmiş oluyor. Kedilerin hiç de yabancı olmadığı farklı şekillerdeki hoş kokular örneğin çiçek kokusu gibi kokular etrafa yayılıyor ve hoş bir koku oluşuyor. Kedi kumunun daha fazla kullanılması sağlayan, israfı engelleyen ve ekonomi sağlayan bu kumlar minik kedilerinizin patilerine da zarar vermeyen çeşitlerden oluşmaktadır.

Topaklaşan Kedi Kumu Fiyatları

Oldukça kullanışlı ve ekonomik olan topaklaşan kedi kumlarını online alışveriş kolaylığıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Hem zamandan hem de ekonomiden yana oldukça avantajlı olacağınız modellere sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Pratik ve kolay kullanım sağlayan bu modellerde kirlenen kısmı temizlemek ve ortadan kaldırmak hijyen ve temiz görünüm açısından da oldukça rahatlatıcıdır. Kedinin olduğu kadar sizin de çok işinize yarayacak bu yöntem ile evinizde uyum içinde bir yaşam sürebilirsiniz.