Kapat
x

Kedi Köpük Şampuanları

2 Ürün

Kedi Köpük Şampuanları

Kedi dostlarımız su ile temastan pek keyif almaz. Elbette ki bunun tam tersi olan kedi dostlarımız da var fakat genelde durum böyledir. Suyu pek sevmeyen kediniz için yıkanma zamanı geldiğinde hiç dert etmeyin. Bu konuda kedi temizleme köpüğü size gereken desteği verecektir.

Kedi Köpük Şampuanları

Sevgili kedi arkadaşınızın en çok sevdiği şeylerden birisi, gün içerisinde uzun uzun kendi kendini yalayarak diliyle her yanını temizlemektir. Bu eylem onların doğalarının bir parçasıdır. Kediler fazla yıkanma gerektirmeyen evcil hayvanlardır. Fakat bazen aşırı kirlenmeye maruz kalabilmeleri durumunda tek yol onları yıkayarak temizlemektir. Bu gibi durumlarda köpük şeklinde olan şampuanlar tam da işinizi görecek özelliklerdedir. Sprey şeklinde olan bu şampuanlar oldukça pratik bir kullanım sağlarlar. Koku giderici ve parlatıcı özellikleri ile birçok kedi besleyicisinin tercihi içindedir. Kedinizin göz kısmına dikkat ederek tüm bölgelere uygulayınız. Uygulama sonrasında tüyleri ovalama işlemi yaparak her yere yayılmasını sağlayınız. Ardından da kuru bir bez yardımı ile iyice silerek fırçalayınız. Tertemiz ve kokusuz bir kediniz var artık karşınızda. Bu işlemi 3-4 haftada bir yapabilirsiniz.

Kedi Köpük Şampuanları Modelleri

Su kullanmanıza gerek kalmadan ve kedinizin paniklemesine girmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz köpük şampuanlar için sanal ortamda çok fazla kedi kuru şampuan yorumları yapılmaktadır. Yorumlara bakıldığında kullanıcıların oldukça memnun kaldığı ve tavsiye ettiğini görmekteyiz. Susuz kullanılan bu şampuanlar ayrıca sevimli dostunuzun çok hoş kokmasına ve ferahlığa kavuşmasına vesile olacaktır. Hiç suya temas etmeden kullanabileceğiniz ürün iyi bir temizlik sağlamaktadır. Durulamaya gerek kalmadan oldukça rahat ve pratik bir seçenektir. Kedinizin kuyruk ile baş bölgesine tüy diplerine sıkmalısınız. Ardından da tüm tüylere yayılarak kısa bir süre bekledikten sonra temiz bir havluyla şampuanı temizlemelisiniz. 

Kedi Köpük Şampuanları Fiyatları

İçeriğinde yer alan doğal özlerin kedinizin derisine iyi bir onarıcı özellik taşıdığını da unutmamak gerekir. İyi bir besleyici ve kurumayı önleyicidir. Tüylere canlılık ve parlaklık katması da bir başka olumlu yönüdür. Özellikle kış mevsiminde en kolay ve en etkili çözüm için kullanılması tavsiye edilir.sitemizde yer alan tüm çeşitleri hemen inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve özel kampanyalar ilginizi çekecektir.