Kapat
x

Kedi Göğüs Tasmaları

18 Ürün

Kedi Göğüs Tasmaları

Kediniz için kullanacağınız boyun kedi tasması bazı zamanlarda yeterli olmayabilir. Böyle durumlar için gövdeden saran kedi göğüs tasmalarından kullanmanız en doğru seçenektir. Bu ürün çok kolay kullanım sağlar, pratiktir ve kolaylıkla giydirebilirsiniz.

Kedi Göğüs Tasmaları

Kediniz için güvenli tasma modelleri içinde yer alan göğüs tasmaları farklı malzemelerden üretilmekte ve farklı çeşitleri olan bir aksesuardır. Boyun tasması ile karşılaştırma yapacak olursak bu modellerde ağırlık kedinizin tüm bedenine eşit olarak yayılmaktadır. Gezdirirken üzerine takılan gezdirme tasması ve uzatma ipi sayesinde çok rahat hareket edebilir, kedinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Rahat kullanımından ötürü birçok kedi sahibinin tercih ettiği modeller içindedir. Online alışverişte kedi malzemeleri içinde farklı renk, boyut ve tasarımda çeşitleri görebilirsiniz.

Kedi Göğüs Tasmaları Modelleri

Evinizde beslemekte olduğunuz sevgili arkadaşınızı gezdirmeye çıkardığınızda yanında olmak ve kontrolünü elde tutmak istiyorsanız mutlaka kedi gezdirme tasması kullanmalısınız. Bazı kedi ırklarında olmakla beraber her kedinin doğasında olan bazı hareketler dışarıdayken olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ani bir gürültüde panikleme, başka bir evcil hayvan gördüğünde koşma, kaçma veya saldırma gibi içgüdüsel hareketler yaşaması çok doğaldır. Bu durumda gezdirme tasması çok işe yarayacaktır. Kendiniz ve kediniz için oldukça güvenilir bir üründür. Kedi göğüs tasması seçimi yaparken öncelikle boyutu göz önünde bulundurmalısınız kedinin boyutu ile uygun olmayan göğüs tasması onu sıkabilir veya büyük gelerek kolayca içinden çıkabilir. Seçim yaparken mutlaka kedinizin boyutlarına uygun seçim yapmaya dikkat ediniz. Online alışverişte birçok kedi aksesuarı içinde farklı modellerdeki kedi tasma çeşitleri tüm kedi dostları tarafından tercih edilen ürünler kategorisinde yer alır.

Kedi Göğüs Tasmaları Fiyatları

Sitemizde bulunan kedi malzemeleri içinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kedi tasmaları yaş, ırk, boyut ve cinsiyete göre farklı seçeneklerle size kolaylık sağlayacak bir alışveriş imkanı sunar. Oldukça uygun fiyat seçenekleri ve orijinal kaliteli ürünler sağlamlıkları ile ilgi toplamaktadır. Hızlı kargo, mükemmel hizmet ve uygun ödeme seçenekleri ile evcil dostunuza dilediğiniz aksesuarı satın alabilirsiniz. Özel indirimler ve kampanyalar ile de birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Sitemizi takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.