Kapat
x

Kedi Biberon Seti

4 Ürün

Kedi Biberon Seti

Minik kedi yavruları annelerinden yaklaşık 8 haftalık olduktan sonra ayrılırlar. Bu süre anne sütünden ayrılması için idealdir. Yavru bir kedinin gelişimi için tıpkı yavru bir bebek gibi oldukça önemlidir. Hatta kedilerde hayati önem taşımaktadır.

Kedi Biberon Seti

Anne sütü sayesinde yavru kediler hayati önem taşıyan besinler yanında özellikle ilk haftalarda bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskinden korur. Anneden emdiği sütteki antikorlar sayesinde vücut direnci güçlenir. Bu nedenle herhangi bir sebep olmadan minik yavruları anneden ayırmak oldukça yanlış bir davranış olur. Fakat herhangi bir olumsuzlukta örneğin annesini kaybeden bir bebeğe bakmanız gerektiği zamanlarda yavru kedi biberonu sayesinde savunmasız ve sağlık sorunu yaşamaya müsait yavruları besleyebilirsiniz. Onlara yaşama şansı tanımak ve beslenmelerini üstlenmek yapacağınız en doğru harekettir.

Kedi Biberon Seti Çeşitleri

Bazı zamanlarda anne kedi hastalanabilir veya yavrularını emzirmeyi reddedebilir. Ölüm dışında bu gibi durumlar da çok görülmektedir. Bu gibi durumlarda da bebek kedileri beslemek ve bakımını üstlenmek de size kalacaktır. Bu gibi bir durumla karşılaştığınız anda ilk aklınıza gelen soru kedi biberonu nerede satılır diye bir sorudur. Online alışveriş her türlü kedi malzemesi ve beslenme ürünlerini bulduğunuz yerdir. Farklı içeriklerde ve farklı modellerde yavruları beslemenize yarayacak biberon çeşitleri ve biberon setleri online alışverişte temin edeceğiniz şekilde kategorilerde yerini almıştır. Her ne kadar da bir anneden alacakları duygusal hissi ve beslenme doğallığını almasalar da siz onların karınları doyurarak yaşamaları ve hayata tutunmaları için bir adım atmış olacaksınız.

Kedi Biberon Seti Fiyatları

Yavru kedilere sağlayacağınız ilgi, sevgi ve beslenmelerine göstereceğiniz katkı sayesinde yaşamları için büyük bir imkan yaratacaksınız. Kedi biberon çeşitleri sayesinde hiç zorlanmadan kedinizi besleyebilirsiniz. Online imkanlarla alacağınız biberon setleri ile yeni doğmuş bir bebekten birkaç haftalık bebeğe kadar süt verme imkanını yakalayabilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar çok önemli bir görevi de üstlenen biberonlar hayati önem taşımaları açısından oldukça önemlidir. Biberon sayesinde annesiz kalan bebeklere yaşam hakkını sizi sağlayacaksınız. Oldukça ucuz modeller ile paha biçilmez bir görevi yerine getirmek sizin elinizdedir.