Kapat
x

Karton Kedi Tırmalama

6 Ürün

Karton Kedi Tırmalama

Kediler evcil hayvanlardır fakat evde yaşamaya alışkın olmalarına rağmen doğal yaşamlarını da sürdürmektedir. Bu duruma fırsat vermek ve içgüdüsel hareketlerine kısıtlama koymamak gerekir. bunlardan birisi de tırmalama eylemleridir.

Karton Kedi Tırmalama

Kediniz sizinle uyum içinde bir hayat sürebilir. Ev ortamında yaşayarak size iyi bir ev arkadaşı olabilir. Doğal yaşamlarındaki bazı alışkanlıklarını evde de sürdürmelerine olanak tanımanız onun sağlığı ve aranızdaki bağın iyi olmasını sağlamakla doğru orantılıdır. Kediler tırnaklarını törpülemek için bir yerleri tırmalama alışkanlığına sahiptir. Onlar için gerekli olan bu ihtiyacı karşılamak için imkanlar sunmanız gerekir. Aksi takdirde evinizdeki bazı eşyalar onlar için birer törpü vazifesi görecektir. Sevgili ev arkadaşınızın tırnaklarını törpülemesi için eşyaların zarar görmesini de engelleyecek olan kedi tırmalama koruyucu olarak kullanacağınız ürünlerden alabilirsiniz. Halı, koltuk, masa gibi bölgelere yerleştirerek eşyaları korur ve bu ürünle tırmalama güdüsünü gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Yine kediniz için online alışverişte bulabileceğiniz birçok tırmalama malzemesi vardır. Bu çeşitlilikten faydalanabilirsiniz.

Karton Kedi Tırmalama Modelleri

Kedinizin evdeki yaşamında sizinle uyumlu bir beraberliği yakalaması önemlidir. Aslında bakımı çok kolay olan evcil hayvanlar içinde olan kediler doğası gereği tırmalama gibi hareketlerden asla vazgeçmeyecektir. Uzayan tırnaklarına bir şekilde çözüm bulmuşlar ve tırnaklardan kurtulma yolunu eşyalar veya koltuklar üzerinde de olsa yapma gereği duymuşlardır. Bunu önlemek için sizin onlara yardımcı olmanız gerekmektedir. Online alışverişte satışta olan birbirinden sevimli tırmalama oyuncakları ve ürünleri alarak kedinize bu işlemi yapması için fırsat yaratabilirsiniz. Örneğin karton kedi tırmalama modelleri de kedinizin tırnaklarına zarar vermeyen özellikte olup ideal bir üründür.

Karton Kedi Tırmalama Fiyatları

Tırmalama gibi bir diğer özelliği de kaşınma dürtüsüdür. Kediler bol bol kaşınırlar ve bunu yapmak için uygun bir bölge ararlar. Bu ihtiyaçları için de kedi kaşınma tahtası alabilir, hem kaşınması hem de tırnaklarını törpülemesi için iyi bir tercih yapmış olursunuz. Evcil hayvanlar için her türlü ihtiyaçları online alışverişten karşılamanız mümkündür. Tırmalama aletleri de sitemizde birçok ürün çeşidiyle sizin alışverişinize sunulmuştur. Ekonomik fiyat ve kaliteli modelleri görmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.