Kapat
x

Diş Bakım Ödülü

2 Ürün

Diş Bakım Ödülü

İnsanlara karşı sadık ve sevgi yüklü olan köpekler için beslenme oldukça önemlidir. Bir köpek sahibiyseniz doğru bakım ve doğru besin seçimi yapmanız gerekir. bunlar içinde önemli bir husus olan köpek diş sağlığı için de doğru seçimler yapılmalıdır.

Diş Bakım Ödülü

Sevgili dostlarımız ödül mamalarını çok severler. Bu nedenle bu sevimli dostlara sahip olan her kişi köpek maması alırken mutlaka ödül maması da almayı ihmal etmemelidir. Farklı çeşitlerde olan bu mamalar içinde diş bakımı için oldukça fayda sağlayan çeşitler de yer almaktadır. Diş temizleyici ödül kemikleri olarak bilinen bu ürünler sağlıklı ağzı ve diş için oldukça ideal çeşitlerdir. Köpekler diş fırçala konusunda pek iyi değillerdir. Bunun yerini tutacak diş bakım ödülü olarak vereceğiniz mama çeşitleri ile bu işlemi de doğal yollardan yaptırmış olacaksınız. Önemli olan köpeğinizin yaşına ve boyutuna göre doğru seçimi yapabilmenizdir. Online alışverişte birçok ürünü bulabilir dilediğinizi alabilirsiniz.

Diş Bakım Ödülü Çeşitleri

Çiğneme ve kemirme köpek dostlarımızın en doğal alışkanlığıdır. Bu nedenle diş bakım ödülleri bir nevi onlar için doğal diş fırçalama işlevini yerine getirmektedir. Bu sayede diş fırçalama gibi pek de hoşlanmayacakları işlemi kolaylıkla yerine getirmiş olursunuz. Her şey bir yana köpeğinizin düzenli beslenmesi, belirli aktiviteleri yapması ve sürekli kontrolleri de ağız sağlığı ve dişleri için oldukça gereklidir. Fakat gerek keyifli zaman geçirmeleri gerekse ödüle duyacakları mutluluğu yaşamaları için bu sağlıklı köpek ödülleri mutlaka yaşamlarında yer almalıdır. Köpekler 3 yaş sonrası tartar riski ile karşı karşıya kalırlar. Diş eti hastalıklarında da bu yaşlardan sonra artış görülebilir. Dolayısıyla diş bakım ödülleri bu yönde de katkı sağlayacaktır.

Diş Bakım Ödülü Fiyatları

Yemek artıkları sevgili dostunuzun dişlerinde bakteri oluşumunu da çoğaltmaktadır. Zamanla renk değişimi meydana gelerek sarı ve sonrasında da kahverengi bir renk alır. Diş temizleyici ödül mamaları bu gibi problemlerde de ideal çözüm getirirler. Çene yapılarının güçlenmesini sağlayıcı ve keyif alarak stresten uzaklaşmaları da iyi çözümlerdir. Farklı fiyat çeşitlerindeki ödül mamalarından yararlanabilirsiniz. İndirimler ve kampanyaları da takip ederek oldukça avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.