Kapat
x

Boyun Tasmaları

255 Ürün

Köpek Boyun Tasmaları

Köpekler sahiplerine sadık olan evcil hayvan türleridir. Her ne kadar size sadık ve bağlı bir hayvan olsa da gerek aksesuar olarak gerekse dışarıda bulunduğu zamanlar için mutlaka köpek tasması ile çıkartmanız en doğru olandır.

Köpek Boyun Tasmaları

Sokağa çıktığınız zaman köpeğinizin mutlaka boyun tasması olmalı ve kontrolün de sizde olmasını sağlamanız gerekmektedir. Eğer kalabalık bir alandaysanız özellikle bu tasmanın üzerindeki bağ sizin kontrolünüzde olmalıdır. Siz elbette ki sevgili dostunuzun etrafa bir zarar vermeyeceğinden emin olmaktasınız fakat herhangi bir istenmeyen durum karşısında içgüdüsel olarak sizi koruma amaçlı veya kendini koruma amaçlı olarak tehlikeli bulduğu herhangi bir şeye doğası gereği müdahale etmek isteyebilir. Bu doğal hareketini kontrol altına almak adına sizin bu tedbiri almanız son derece gereklidir. Ayrıca tasmalar herhangi bir sebepten sokakta yanız olduğu zamanlarda, yalnız olmadığını ve sahipli olduğunu gösterir. Tasma üzerine yazılan isim, adres ve telefonlar sevgili dostunuzun bir şekilde sokakta tek başına kalma riskinde de size ulaşılması için önemli bir ayrıntıdır.

Köpek Boyun Tasmaları Modelleri

Köpekler tasmalarını çok severler ve bu onlar için ailenin bir parçası olma hissini yaşatır. Tasma sahiplenmedir ve gezmek için de keyifli bir aksesuardır onlar için. Online alışveriş mağazası rahatlığı ile satın alabileceğiniz onlarca çeşit köpek gezdirme tasması ve günlük kullanabileceği birbirinden sevimli motiflerle dolu tasma çeşitleri vardır. Son terece sevimli motifler ve renklerden oluşan çeşitler içinde seçim yapmakta zorlanacaksınız. Her köpek ırkına uygun büyüklü küçüklü farklı model ve tasarımda boyun tasması kategorilerde sizin beğeninize sunulmuştur. Köpeğinizin cinsiyetine göre de renk çeşitleri olduğu gibi küçük ırklar ve büyük ırklar için ayrı ayrı seçeneklerde ürünler yer almaktadır.

Köpek Boyun Tasmaları Fiyatları

Köpek tasması seçerken kişiler kendi zevklerini de mutlaka ortaya koyarlar. Renk ve tasarımda çok çeşitlik içinden zevkinize uygun olan seçimi en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Son derece ekonomik çeşitler ve avantajlı indirimler online alışveriş keyfinde sizi beklemektedir. İster evinizdeki minik kızınıza veya oğlunuza isterseniz de bahçenizdeki veya evinizde beslediğiniz koca bebek köpeğinize bu güzel modellerden seçerek sürpriz bir hediye alabilirsiniz.