Kapat
x

Diyet Light Köpek Mamaları

11 Ürün

Diyet Light Köpek Mamaları

Köpeğiniz de karşılaşabileceğiniz fiziksel değişim süreçleri de beslenme alışkanlıklarında değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Tekrar bir düzenleme yapmanız önemli bir durumdur. Onun yaşına, kilosuna ve cinsine uygun diyet köpek maması kullanmanız çok uygundur.

Diyet Light Köpek Mamaları

Hayatınızın belirli anlarını ve evinizi paylaştığınız sevimli dostunuz için özel bakım gereken zamanlar olabilir. Mutlu ve sağlıklı bir yaşamları olması için bu konuda size büyük sorumluluk düşmektedir. Bu görevler içerisinde onların dengeli ve sağlıklı beslenmeleri yanında düzenli olarak egzersiz yapmaları da vardır. İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da düzensiz beslenmeye ve hareketsizliğe bağlı olarak obezite gelişebilmektedir. Evcil hayvanlar içinde bu durum en fazla oranda köpeklerde görülmektedir. Aşırı derecede kalori alma obeziteye neden olurken devamında kalp yetmezliği, böbrek rahatsızlığı ve karaciğer rahatsızlığı gibi ciddi hastalıklar görülebilmektedir. Bu duruma engel olabilmek için light köpek maması ile beslemek en doğru tercihtir. Bu mamalar türlü vitamin ve mineralleri içinde barındırmakta ve sevimli dostunuza gereken besin değerini verecek konumdadır.

Diyet Light Köpek Mamaları Çeşitleri

Diyet mama çeşitleri arasında birçok ürün ve çeşitlilik bulunmaktadır. Küçük ırklar için olan mamalar kas kitlesinde kayıp yaşamadan kilo kontrolüne destek verir. Yüksek protein ve lif içermektedirler. Yağ birikimini azaltır ve yağın enerjiye dönüşmesinde etkili olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller hücrelerdeki yaşlanmayı geciktirir. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek yeterli olan protein seviyesi sayesinde güçlü bir kas sistemi oluşmasını sağlar. Kas ve eklem hastalıklarına karşı korur ve hareketlerinde değişiklik gözlenmez. Online alışveriş sayesinde tüm diyet köpek mamalarını inceleyebilir detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Diyet Light Köpek Mamaları Fiyatları

Irkına ve sindirim özelliklerine göre, ilerleyen yaş ve hareketsizlik de aşırı kilo almasına neden olabilir. Cinsinden dolayı veya hareketsizlikten dolayı kilo almaya yatkın köpeklerde beslenme şeklinde değişiklik yapılması gerekmektedir. Sitemizde yer alan son derece kaliteli ve her türlü vitamin ve minerale sahip light köpek mamaları ile onların yaşamlarına katkıda bulunabilirsiniz. Uygun fiyat ve avantajlı indirimler ve kampanyalar sayesinde köpeğinizin dengeli ve sağlıklı beslenmesinde en iyi hizmeti vermekteyiz.