Kapat
x

Kuş

115 Ürün
250.00 ₺
225.00 ₺
149.00 ₺
134.10 ₺

Kuş Ürünleri

Evcil hayvanlar listesinde en fazla tercih edilenlerden olan kuşlar herkes tarafından çok sevilir ve hayranlık uyandırır. Muhteşem renklerde ve güzelliklerde, sesleri, duruşları, sevimlilikleri ile gerek yetişkinler gerekse çocuklar için oldukça tercih edilirler.

Kuş Ürünleri

Kuş beslemek isteyen kişiler bakımı kolay gibi görünse de aslında ihmale gelmeyen ve özen gösterilmesi gereken bir konu olduğunu bilmelidirler. Belli aralıklarla bakımları, temizlikleri, yem ve suları temiz ve özenli şekilde hazırlanmalıdır. Şunu bilmelisiniz ki özellikle su ve mamalarını her daim kontrol altında tutmanız çok önemlidir. İlk kez kuş sahibi olmak istediğiniz zaman besleyeceğiniz kuşun cinsine göre tüm bilgileri öğrenmelisiniz. En büyük ihtiyacınız elbette ki kuş kafesi olacaktır. Türüne ve yaşam şekline göre konforu tam uyumlu olacak bir evi onun için temin etmek ilk yapacağınız iş olmalıdır. Seçim yaparken mutlaka türüne göre seçim yapmalısınız. Bir papağan almışsanız özellikleri farklı olur fakat bir muhabbet kuşu besleyecekseniz yine farklı özelliklerde kuş kafesi almanız gerekmektedir.

Kuş Ürünleri Malzemeleri

Evinizde uygun bir yere yerleştireceğiniz kafes mutlaka sağlık açısından da kuşunuza uygun bir bölge olmalıdır. Havalandırma, güneş, soğuk gibi dış etkenlere dikkat etmelisiniz. Önemli kısımlardan birsi de temel gıdaları olan kuş yemleri olacaktır. Yine türüne göre beslemeniz ve ona uygun kuş yemi almanız gerekiyor. Ayrıca kuş yemlikleri de hem kafesle birlikte satıldığı gibi ekstradan da tek olarak alınabiliyor. Kuş malzemeleri içerisinde sarmaşık tünekler, süpürge otlu oyuncaklar, merdivenler, boncuklu salıncak ve oyuncaklar ile birçok aksesuarlar mevcuttur. Online alışveriş kolaylığıyla beslemekte olduğunuz kuş cinslerine göre gereken tüm eşyaları ve kuş malzemeleri tedarik edilebilir.

Kuş Ürünleri Fiyatları

Kuşlar çoğu insanın evine neşe katmakta ve tercih edilmektedir. Eğer bilinçli ve özenli olursanız kuş beslemek hiç de zor değildir. Özellikle günümüzde online alışveriş olanakları sayesinde her ihtiyacınızı rahatlıkla satın alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ve çeşitlilik yanında kaliteli kuş yemleri ve tüm ihtiyaç gerekleri için sadece siparişinizi vererek kısa sürede kapınıza kargo hizmetiyle ürününüze kavuşursunuz. Yaşam alanları ve beslenmeleri iyi olan tüm kuş cinsleri mutlu ve neşeli olurlar. Siz de bakımını üstlendiğiniz mink kuşlarınız için en iyi koşulları oluşturabilirsiniz.