Kapat
x

Kedi Tarak ve Fırçaları

94 Ürün

Kedi Tarak ve Fırçaları

Eğer bir evcil hayvan olarak kedi besliyorsanız evinizde yaşamakta olduğunuz sorunlar arasında tüy dökme olabilir. Her açıdan size çok iyi bir arkadaş olan kedinizin bu problemi için önlem alarak rahatlıkla evinizi temiz tutabilirsiniz.

Kedi Tarak ve Fırçaları

Bazı dönemlerde kediler çok tüy dökerler. Bu nedenle düzenli bakım ihmal edilmemelidir. Düzenli olarak kedi tarağı ile taranan tüyler daha az dökülecektir. Doğru zamanlarda yapılacak bakım ile sağlıklı olmalarına da büyük katkı sağlamış olursunuz. Kedilerin bir özelliği de çok temiz hayvanlar olmalarıdır. Kendi kendilerine temizleme özellikleri olması ve bu işi yalayarak yapmaları dilleri ile yaptıkları bu temizlikten dolayı tüy yutmalarına sebep olmaktadır. Fakat yutulan bu tüyler midede bir yumak olarak birikeceğinden kusmaları gerekir. düzenli bakım sağladığınız kediniz için sağlıklı tüylere sahip olması için mutlaka tarak ve fırça kullanmalısınız. Online alışverişin birçok imkanları evcil dostlarımız için de geçerlidir. Bu sayede her türlü bakım ürününü de bulabilirsiniz. Tarak ve fırça seçeneklerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kedi Tarak ve Fırçaları Modelleri

Bazen kediler taranmaktan veya kedi fırçası ile tüylerinin iyice fırçalanmasından pek hoşnut olmayabilirler. Bazı cinsler de tam tersine bundan büyük keyif alırlar. Sizin kediniz hangi türdendir bilmiyoruz ama onu tarama işlemini yumuşak hareketlerle yaparsanız bundan keyif alacaktır. Ödül mamalarını da kullanabilir onları bu işlem sonrası ödüllendirirseniz bir sonraki tarama işleminde daha uysal duracaklardır. Tüylerin taranmasıyla sadece eviniz temiz kalmaz, onların ölü ve mat tüylerden kurtulmalarını da sağlarsınız. Kedinizin tüy tipine göre birçok seçenek sunulmaktadır. Uzun veya kısa tüyler için farklı modellerden tercih edebilirsiniz. Tarama işlemini yaparken kedi tarağı eldiven ile birlikte kullanılırsa çok daha yerinde olur. Bu şekilde kedinizin tüyleriyle elleriniz temas etmeyecek ve elleriniz herhangi bir parazit veya sağlıksız tüye maruz kalmayacaktır.

Kedi Tarak ve Fırçaları Fiyatları

Kedinizi tararken veya fırçalarken tüylerden görünmeyen bazı problemleri de fark etmiş olursunuz. Tüyler arasına gizlenen parazit ve pireleri fark edecek ve hemen önlem alabileceksiniz. Sağlıklı bir kedi sahibi olmanız sizin de sağlığınızın tehdit altında olmaması demektir. Tüm tarak ve fırça seçeneklerini sitemizdeki ürünler içinden seçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ve indirimler ile tüm ürünleri oldukça ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.