Kapat
x

Kedi Eldiven Tarağı

4 Ürün

Kedi Eldiven Tarağı

Evinizin minik dostu sevimli kediniz fırsat buldukça yanınıza sokulmak ve onu okşamanızı ister. Sevilmekten, kaşınmaktan ve okşanmaktan çok keyif alırlar. Bu sevgi gösterisini bazen de eldiven tarağı ile yapabilirsiniz. Bu sayede temizlik işini de görmüş olursunuz.

Kedi Eldiven Tarağı

Evcil dostunuz için özel olarak üretilen bu kedi tarağı eldiven şeklinde olup yumuşak dişli çıkıntılara sahiptir. Bir yandan tarama işlemi görürken bir yandan da çok keyif alacakları masaj hissini yaşayacaklardır. Oldukça kolay ve pratik bir kullanımı olan bu taraklar kedinizin üzerindeki cansız tüyleri toplamada çok büyük kolaylık sağlar. Bir yandan kopmuş ve cansız tüyleri temizleyecek bir yandan da kirlenen vücudunun temizlenmesine destek olacaktır. Bu eldiven taraklarını kullanımı da çok kolaydır. Bilek bölümünde yer alan cırtlı bant ile bileğinize uygun bir şekilde sabitleyebilir, kolaylıkla tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eldivendeki avuç içi bölümünde yer alan çıkıntılar tüyleri toplarken bir yandan da tarama işlemini gerçekleştirecektir. Böylece tüylerin görüntüsü parlak ve canlı olduğu gibi sağlıklı da görünecektir. Toplanmakta olan ölü ve gereksiz tüyler avuç içinde toplanacak, tarama işleminiz bitince de bu tüyler tarak üzerinden bütün halde çıkarılabilmektedir.

Kedi Eldiven Tarağı Modelleri

Kediler için son derece gerekli ve yaralı olan bu ürün kedi bakım ürünleri içinde yer almaktadır. En kolay şekilde bulacağınız yer de online alışveriş kolaylığıdır. Kedi eldiven tarağı vasıtasıyla düşmüş ve dökülmüş tüyler, ölü deri atıkları ve kirler temizlenebilir ve bir yandan da masaj etkisi yapar. Ona masaj etkisi yapacak olan bu ürün kedinizin severek isteyeceği bir bakım şeklinin önemli elemanıdır. Eldiven tarağının bir diğer yararı da evinizdeki halı ve koltuklar üzerindeki tüyleri de rahatlıkla topluyor olmasıdır. Kedinizle zaman geçirme azlığı yaşıyorsanız bu tarama işleminde de onunla yakın ilişki içinde olursunuz.

Kedi Eldiven Tarağı Fiyatları

Minik dostunuzu okşayarak ve severek onun ruhuna dokunarak bir yandan da temizliğini sağlarsınız. Online alışveriş kolaylığı sayesinde farklı modeller içinde birçok çeşit kategorilerde sıralanmıştır. Kedinizin boyutuna ve cinsine göre seçiminizi yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan bütün ürünler çok uygun ödeme seçenekleri ve özel indirimlerle de sizi rahatlatacaktır. Bu tarak çeşitlerini kullandıktan sonra kedi bakımı hiç bu kadar rahat olmamıştı diyeceğinizden eminiz.