Kapat
x

Tahılsız Köpek Mamaları

185 Ürün

Tahılsız Köpek Kuru Mamaları

Köpeğinizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için beslenme şekillerine uygun beslenmeleri oldukça önemlidir. Evcil beslenmeye düşünülen köpekler daha çok proteine ihtiyaç duyarlar. Yeterli protein almayan köpek ileride obezite ve şeker hastalığı riskine maruz kalır.

Tahılsız Köpek Kuru Mamaları

Yaşam kalitesi ve beslenme şekli doğru olan bir köpek daha uzun ömürlü olur. Aksi takdirde yaş ilerlediği zaman hastalık riski de çoğalmış olur. Yaşlanan bir köpek beslenme bozukluğu yaşamışsa bu döneminde birçok rahatsızlıklarla mücadele etmek zorunda kalır. Köpeğinizin sağlıklı gelişimi için en iyi köpek maması çeşitlerinden birisi de tahılsız köpek mamasıdır. Bebeklikten başlayarak yaşlılık dönemine kadar beslenmede oldukça yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Tahılsız köpek mamaları yüksek enerji sağladıkları için özellikle yavru köpeklerde gelişim çağı döneminde enerji ihtiyaçlarına çok destek vermektedir. Köpeğiniz doğduğu andan itibaren sağlıklı bir gelişim gösterirse gençlik ve yaşlılık döneminde de daha iyi bir hayat sürerler.

Tahılsız Köpek Kuru Mamaları Çeşitleri

Tahılsız mamalar sadece enerji yönünden değil doyurucu özelliğe de sahiptirler. Sindirimi çok kolay olduğundan sindirim sistemi fonksiyonlarını da en iyi düzeye çıkartır. Sindirmede ki rahatlık ve az yorulması ayrıca dışkılama azlığı gibi faydalar da önemli etkenlerdir. Köpeklerde meydana gelebilen bazı hastalıkların da önüne geçmede etkin bir rolü olan tahılsız köpek maması özellikle böbrek hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Köpeklerde böbrek yetmezliği veya böbrek taşı hastalıkları çok görüldüğünden veteriner kontrolünde bu tarz mamaların verilmesi en idealidir. Online alışveriş imkanları sayesinde birçok ürün sizin tercihlerinize göre sıralanmaktadır. Zengin ürün çeşidini bulabileceğiniz tahılsız köpek maması kategorisinde sevgili dostunuzun damak tadına uygun onlarca ürün sizi beklemektedir.

Tahılsız Köpek Kuru Mamaları Fiyatları

Köpeğinizin yaşam kalitesi son derece önemlidir. Alerjik durumu olan veya özel bir hassasiyeti olan dostlarınız için de en yararlı besin tahılsız mamalardır. Yaşam kalitesini yükselten ve sağlıklı, konforlu bir yaşam sürmesini istediğiniz sevimli köpeğiniz için en iyi mamaları almak sizin sorumluluğunuz olmalıdır. Sitemizde göreceğiniz gibi zengin içerikli mamalar en uygun fiyat aralıklarıyla ve özel indirim avantajlarıyla en kısa sürede evinize teslim edilecek hizmetle size sunulmaktadır.