Kapat
x

Köpek Kumaş Taşıma Çantası

30 Ürün

Köpek Kumaş Taşıma Çantası

Rahatlık ve işlevsellik olarak çok kullanışlı olan ve birçok özelliği de bünyesinde barındıran köpek taşıma çantası modelleri tasarım çeşitliliği, renk ve sevimli desenleri ile beğeninize sunulmaktadır. Sevgili minik dostunuz ve sizin konforunuzu sağlayan bu ürün mükemmel kullanım sağlamaktadır.

Köpek Kumaş Taşıma Çantası

Köpek taşıma çantası kullanmaya başlarken minik arkadaşınız ilk etapta biraz tereddüt ve panik yaşayabilir. Bu durum gayet doğal beklenen bir durumdur. Bunu kısa sürede çözebilirsiniz. Kısa mesafelerde yapacağınız alıştırmalar ile kolayca buna alışacaktır. Unutmayın ki size sadakat ile bağlı olan köpeğiniz sizinle birlikte yaşayacağı her ortama kolay uyum sağlayabilecektir. Uzun seyahatler, uçak yolculukları ve diğer taşıma araçları için kullanılmak üzere tasarlanmış köpek taşıma çantası modelleri iç dizayn emniyeti, kolay temizlenme, sağlam malzemeden yapılması uzun süre kullanmanız için düşünülen özellikleri oluşturur. Her yandan hava alabilen özelliği ve farklı stildeki tasarımlar ile değişik renk ve modellerden oluşmaktadır. Köpek kumaş taşıma çantaları taşıma sapları ile de son derece rahat kullanım sağlamaktadır.

Köpek Kumaş Taşıma Çantası Modelleri

Taşıma çantaları temizlik ve hijyenin de sağlanması için yıkanabilen kumaş türünden üretilmiştir. Sevgili köpeğinizin mevsim şartlarından etkilenmemesi için de tüm mevsim şartlarına uygun kumaş seçenekleriyle tasarlanmış ve üretilmiştir. Ağırlık taşıma kapasitesi ve içerinin konforu birçok seçenek barındırmaktadır. Köpeğinizin cinsine ve ebadına göre seçim yapabilme şansına sahipsiniz. Dış görünüm açısından da oldukça keyifli figürlerle donatılmış ve görsellik olarak oldukça çekici ve şık duran bir tarzı oluşturmaktadır. Minik dostunuza ait gerekli evrak ve eşyaları da taşıma özelliği sunan kapalı bölümleri taşıma ve saklama imkanları da sağlamaktadır. Online alışveriş imkanları sayesinde kumaş köpek çantası çeşitlerini farklı model ve seçeneklerde bulabilirsiniz.

Köpek Kumaş Taşıma Çantası Fiyatları

Köpek kumaş taşıma çantası fiyatları modelin kapasitesine, iç ebadına, üretim kalitesi ve farklı yan malzemelerine göre değişim göstermektedir. Kullanım amacınızı ve yaşamak istediğiniz konforu iyice belirleyerek size ve bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Avantajlı birçok fırsat sunan online alışverişte özel kampanya ve özel indirimler de yer almaktadır. Yapmanız gereken online satış sürekli takipte olmak ve bu fırsatları iyi kullanmaktır. Köpeğinizle yapacağınız her tür seyahate göre tüm konfor düşünülerek hazırlanmış olan çanta çeşitlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.