Kapat
x

Yavru Kedi Vitaminleri

4 Ürün

Yavru Kedi Vitaminleri

Yavru kedi sahibiyseniz bu sevimli miniğin beslenmesi konusunda büyük sorumluluk size düşer. Herhangi bir sebepten ötürü anne sütü alamayan bebek için ek kedi vitamini alması gerekecektir. Metabolizmasından dolayı ve memeli sınıfından olmaları bunu gerektirecektir.

Yavru Kedi Vitaminleri

Ek besin ile vitamine ihtiyaç duyan bebek kediler için etkileşim ve miktar önemlidir. Kedilerde görülebilecek ağızda yara, tüy dökülmesi ve idrar yolu enfeksiyonu ile anemi vitamin eksikliğinden kaynaklı olabilir. Bazı zamanlarda vücut direncinin zayıf olduğunu hissettiğiniz ve iştahtan kesildiğini görmeniz durumunda da vitamin ve minerallere ihtiyaç duymaktadır. Birçok zamanlarda yavru kediler annelerinden erken ayrılabilirler. Bu durum ne kadar da istenmiyor bir durum olsa da çok fazla rastlanmaktadır. Anne sütü alamayan bebeğin hastalanma riski çok fazladır. Bu gibi durumla karşılaşmanız anında veteriner kontrolünde olması şartıyla multi vitamin kullanmak gerekmektedir. 

Yavru Kedi Vitaminleri Çeşitleri

Minik yavrular için üretilen fonksiyonel ürünler ile ek besin takviyeleri farklı formlarda olmaktadır. Tablet şeklinde olan vitaminler kedinizin sevebileceği aromalar ile harmanlanmıştır. Sıvı olarak üretilen vitamin çeşitleri daha farklı olup kedinizin mamasına, suyuna veya ağzına damlatarak verebileceğiniz türdendir. Tüp içinde olan ve sıkılarak kullanılan pasta tarzındaki yavru kedi vitamin macunu da bir diğer çeşittir. Bu macunu mamasına karıştırabilir, diliyle yalayabileceği bir yer olan patisine veya başka bir bölgesine de koyabilirsiniz. Sevgili miniğiniz için gerekli olan tüm vitamin çeşitleri online alışverişte yer almaktadır. Kedinizin sağlıklı gelişimi için son derece önem arz eden vitamin takviyesini ihmal etmeyiniz. Online alışverişte göreceğiniz çeşitler arasından mutlaka ona uygun bir çeşit bulabilirsiniz. Neşesini kaybetmeyecek, sağlıklı büyüyecek ve sizinle güzel zaman geçirecek sevimli minik için göstereceğiniz sorumluluk ve hassasiyet çok önemlidir.

Yavru Kedi Vitaminleri Fiyatları

Yavru kedi beslemek her ne kadar biraz fazla sorumluluk ve özen istese de onlara göstereceğiniz hassasiyet ve ilgi ile bunu başarabilirsiniz. Kediniz için ihtiyaç duyacağınız tüm vitamin çeşitlerini çok uygun fiyatlarda sitemizin kategorilerinden bulabilirsiniz. Online mağazacılıkta en iyi pet ürünlerini sizin ayağınıza getiren sitemizin kaliteli ve ekonomik fiyatlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.