Kapat
x

Kedi Fare Oyuncağı

34 Ürün

Kedi Fare Oyuncağı

Hareketli ve eğlenceli aktiviteleri seven kedi dostları şehir hayatının getirdiği bazı nedenlerden dolayı hareketsiz kalabilirler. Yani evde yaşamaya alıştırılan kediler gün içerisinde zamanlarını genellikle uyuyarak geçirmek zorunda kalırlar.

Kedi Fare Oyuncağı

Onlar için alacağınız yetişkin kedi oyuncakları hareket potansiyellerini güçlendirecektir. Kedilerin de hareket etmeye ve aktivitelerle zaman geçirmeye ihtiyaçları vardır. Bütün gün evde yalnız kalan ve vakit geçiren dostlarımız için egzersiz yapmalarına imkan tanıyan ve kilo alımının bir nebze de olsa önüne geçen ürünler online alışveriş mağazalarında yer almaktadır. kendi doğalarına uygun seçeneklerde alınan oyuncaklar ve onların mutlu olmaları için tasarlanan objeler bu minik sevimli hayvanların evdeyken daha aktif ve daha mutlu olmalarını sağlarlar. Bunlar içinde kedi oyuncağı toplu modeller ve fareler keyiflerine keyif katan çeşitlerdir. Fare modelleri oldukça gerçekçi görünüme sahiptirler. Bu da kedinizde avlanma doğasını tetikleyici özellik taşımaktadır. Bir yandan eğlenmelerine imkan sağlarken bir yandan da avlanma ihtiyaçlarını giderebilirler.

Kedi Fare Oyuncağı Modelleri

Ev ortamında yaşamakta olan kediler doğal yaşamlarında yaptıkları çoğu şeyi gerçekleştiremezler. Bunlar içinde en önemlileri avlanma ve tırmanma yer alır. Bu konuda özellikle oyuncak fare kumandalı seçenekleri çok ilgilerini çekmektedir. Kumanda ile yönlendirilen bu oyuncakları kediniz ile geçireceğiniz zamanlarda birlikte oynayabilirsiniz. Avcılık içgüdüsünü en doruğa çıkartacak olan bu modeller sayesinde hareket ve aktivite yönünden de oldukça fayda görürler. Catnipli oyuncaklar, ikili fare kedi oyuncağı, sesli peluş fare kedi oyuncağı, pilli, yaylı, bez torbalı, kumandalı, lazer ışıklı, titreşimli, motorlu ve mikroçipli seçeneklerin hepsi de online alışverişte kategorilere ayrılmış olarak farklı renk ve modelde onlarca çeşidiyle sergilenmektedir. Kediler için satışta olan catnipli birçok seçenek onların keyifli dakikalar geçirmesini sağlarken siz de keyifli zamanlara ortak olacaksınız.

Kedi Fare Oyuncağı Fiyatları

Kediler için üretilen kedi fare oyuncakları özelliklerine, markalarına ve kullanılan ürün seçeneğine göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. En güvenilir markaların en kaliteli ürünleri sitemizin satış reyonlarında sizin için sıralanmaktadır. Özellikler ve fiyatlar için ürünleri tek tek inceleyebilir seçiminizi yapabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için tüm ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.