Kapat
x

Köpek Bornozları

0 Ürün

Köpek Bornozları

Köpekler genellikle yıkanmaktan hoşlanırlar fakat bazı cinsler bu konuda biraz sorun çıkartabilirler. Sonuç olarak belirli zamanlarda minik dostunuzu yıkamanız gerekecektir. Bu alışkanlığı kısa sürede ona öğreteceğinizden eminiz.

Köpek Bornozları

Yıkanmanın oldukça keyifli bir durum olduğunu anlayan köpeğiniz bu eylemden oldukça keyif alacaktır. Bunun tadına vardığı zaman da o siz daha hazırlık yaparken mutluluktan yerinde duramayacaktır. Sevimli tüylü dostlarımız için yıkanmada kullanabileceğiniz birçok ürün olduğu gibi banyo sonrasında da kullanabileceğiniz birçok tekstil ürünü vardır. Online alışverişte yer alan bu ürünler köpek kıyafetleri içinde oldukça tercih edilen ve severek kullanılan çeşitlerdir. Yavru dönemleri ,yetişkin dönemleri ve yaşlı dönemleri olarak üç farklı dönemleri bulunan köpekler için yıkanma işlemleri de farklılık göstermektedir. Bu duruma özen göstermelisiniz. Köpekler yavru dönemlerinde iken 4 ve 7 aylık süreçte tüy dökerler. Yetişkinlik tüyleri bu dönemden sonra ortaya çıkar. Minik dostunuzu yıkama dönemi 2 aylık olduktan sonra başlamalıdır.

Köpek Bornozları Modelleri

Yıkama sonrasında kullanabileceğiniz bornoz yanında köpek havlusu çeşitleri online alışverişte beden ve renk seçenekleri sunmaktadır. Oldukça kaliteli ve yıkama sonrası gerek bornoz olarak giydirilebilen gerekse iyice silmenize yarayacak havlu köpek cinsi ve boyutuna göre de farklı ölçülerde olabilmektedir. Yumuşacık ve sağlıklı üründen yapılan tam da minik dostunuzun banyo keyfinden sonra keyif alacağı bornoz çeşitleri gerek desen gerekse renk yönünden oldukça sevimli ve hoş görüntüdedir. Severek kullanabileceğiniz bu ürünler son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Yıkanabilen ve her kullanımda tertemiz ve yenilenen görüntüsüyle uzun süre kullanım sağlamaktadır.

Köpek Bornozları Fiyatları

Oldukça güzel çeşitlilik ve ürün zenginliği sunan bornoz ve köpek kurulama havlusu modellerini online kolaylığıyla alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarda yer alan birçok ürün içinden köpeğinizin boyutuna uygun beden ölçüsü seçerek tercih yapabilirsiniz. Renkler içinden de seçme şansına sahipsiniz. Hızlı kargo ve ekonomik fiyatlar sizi online alışveriş keyfinde cezbedicidir. Banyo yapma alışkanlığını kazanan ve bunu seven minik dostunuza bu güzel kıyafetlerden mutlaka almalısınız. Kendine ait eşyaların olmasından keyif alacak olan köpeğiniz bornoz ve havluları ile kurulanmaktan da büyük keyif alacaktır.