Kapat
x

Kedi Simit Yatakları

40 Ürün

Kedi Simit Yatakları

Evinizin neşesi ve minik yaramazı için seçeceğiniz kedi yatağı için rahat ve konforu sağlamanız sizin ve onun için oldukça önemlidir. Online alışveriş ayrıcalığın da seçebileceğiniz onlarca model ve renkte seçenekler mevcuttur.

Kedi Simit Yatakları

Kediniz için tercih edeceğiniz modelde zorlanmamak için size bazı fikirler vereceğiz. Minik sevimli tüy topakları uykuyu ok severler ve özellikle evde yaşayanlar gün içerisinde kıvrılıp uyumaktan keyif alırlar. Dolayısıyla size yapacağımız kedi yatağı öneri seçeneklerinden biri de kedi simit yataklarıdır. Özellikle evde beslenen kediler için ideal bir model olup gerek görünüm gerekse kullanım açısından son derece uygundur. Zevkinize hitap eden ve kedinizin de rahat olacağını düşündüğünüz bir model mutlaka olacaktır. Gün içerisinde zaman geçirebileceği ve uyuyacağı rahat ve güvenilir olan bu yataklar online alışverişte çok fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

Kedi Simit Yatakları Modelleri

Görsel olarak mükemmel renk ve tasarımlarda olan kedi yatakları renk seçeneği ve model seçeneği alanında birçok seçme hakkını veriyor. kedinizin cinsiyetine göre dahi seçim yapabilirsiniz. Minik kızlar için kırmızı ve pembe tonları erkek kediler için kahverengi, mavi veya yeşil tonlarda bazen çiçek desenli bazen de farklı bir şekilde karşınıza çıkacak simit yatak çeşitlerinin her biri ötekinden şık bir tasarımdır. Sağlıklı ve kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretilen son derece huzur verici modeller evinizin herhangi bir köşesinde oldukça uyumlu ve dekoratif duracaktır. Ayrıca kendi bölgesini bilen ve tanıyan kediniz de evin diğer bölgelerinde uyuma eğilimi göstermeden kendi yatağını tercih edecektir.

Kedi Simit Yatakları Fiyatları

Kedi simit yatakları kategorisinde birbirinden güzel tasarımlı ve renk zenginliği içinde seçimlerinizi bekliyor. Kedinizin bu güzel yataklarda keyif yapmasını istiyorsanız hemen bir tane sipariş verebilirsiniz. Modeller tasarım ve kumaş içeriğine göre değişik fiyatlardadır. Her biri de oldukça uygun fiyatlarda olup birçok ödeme planı doğrultusunda dilediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz. Şık tasarımlar ile hem kedinizi mutlu edebilir hem de her konuda pratik temizlik sağlarsınız. Kendi yatağında uyumayı tercih eden kedicik koltuk, yatak ve halı gibi tercihlerde bulunmayacağından temizlik yönünden de oldukça rahatlayacaksınız.