Kapat
x

Kedi Tarak ve Fırçaları

74 Ürün

Kedi Tarak ve Fırçaları

Kedi sahibiyseniz tüyler konusunda sorun yaşayacağınızın bilincinde olmanız gerekir. Her ne kadar da sürekli olmasa da bazı dönemlerde çok tüy dökebilirler. Yapmanız gereken bakımları konusunda hassa davranmak ve tüylerini kedi fırçası ile düzenli taramak olacaktır.

Kedi Tarak ve Fırçaları

Düzenli olarak tüylerine bakım yapılan kediler elbette ki daha sağlıklı ve parlak tüylere sahip olacakları gibi daha az döküntü yaşarlar. Yapmanız gereken bu işlem için doğru zaman dilimlerini ayarlamak olacaktır. Siz düzenli olarak kedi tarağı veya fırçası kullanarak bu bakımları yapmazsanız onlar içgüdüsel olarak kendi bakımlarını üstlenecektir. Bu işlemi zaten yapmakta olmaları ve dilleri ile bakımlarına katkı koymaları bilinen bir gerçektir. Fakat sürekli yapıldığında bu tüylerin yutulması midelerinde birikmesi önemli rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Bu nedenle siz kedinize bu özeni göstererek temizlenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Kedi Tarak ve Fırçaları

Kedinizi fırçalayarak ya da tarayarak tüylerin evin birçok yerine dökülmesine engel olacağınız gibi sağlıklı ve canlı tüylere de sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun tüylü ve kısa tüylü ırklar için farklı şekilde fırçalar ve taraklar online alışveriş imkanıyla size sunulmaktadır. Sadece modelleri inceleyerek kedinizin ihtiyacı olan çeşitlerden alabilmeniz çok kolay olacaktır. Düzenli yapılan tüy bakımı için mutlaka edinmeniz gereken bu ürünler kedinizin istenmeyen parazitler ve pire oluşumunda da takip etmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı gelişimleri için pire ve parazitlerin zararlarından önlemek için de pire tarağı kullanmak oldukça fayda sağlayacaktır. Birçok ürünün yer aldığı online mağazamızda kedi tarak ve fırçaları ile aparatlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kedi Tarak ve Fırça Fiyatları

Birbirinden farklı işlevsellikte ihtiyaç duyacağınız tüm kedi malzemelerini sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Her ürünü bulabilir ve kedinizle sağlıklı bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz. Mevsim geçişleri insanlar için olduğu kadar evcil hayvanlar için de farklı sorunlar yaratabilir. Tüy dökülmeleri bu mevsim geçişlerinde etkili olup mutlaka önlem almalısınız. Hızlı kargo hizmeti ve en uygun fiyat aralıklarının bulunduğu ürünlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Mutlaka ihtiyaç duyacağınız kedi malzemeleri olacaktır. En ekonomik kesintisiz alışveriş mağazası olarak hizmetinizdeyiz.