Kapat
x

Kedi Peluş Oyuncağı

71 Ürün

Kedi Peluş Oyuncağı

Evinizde birlikte yaşam sürdüğünüz kedinizin evdeki her şeyi oyuncak olarak kullanmasını elbette ki istemezsiniz. Buna meyilli olan evcil hayvanlar sınıfından olan kediniz için yapmanız gereken onun ilgisini çekecek ve seveceği kedi oyuncağı seçeneklerinden bulundurmaktır.

Kedi Peluş Oyuncağı

Evinizde yer alan birçok eşya seçeneği içinde yün yumakları, renkli kutular, ufak tefek eşyalar, kumaşlar onun için eğlenceye dönüşen bir oyuncak çeşidi olabilir. Bilmelisiniz ki bunlar sağlığına zarar verebilecek, yutabileceği hatta hayati risk oluşturacak sonuçlar da doğurabilir. Hatta boğulmalarına kadar gidebilir. Bu nedenle etrafta onlar için risk oluşturacak eşyalar bırakmamaya, ulaşamayacakları yerde saklamalısınız. Onların oyun zamanlarında vakit geçirmelerini sağlayacak en ideal seçenekler içinde peluş kedi oyuncakları olabilir. Peluş kumaştan yapılan bu oyuncaklar onların oyun ihtiyaçlarına cevap vereceği gibi spor ve egzersiz yapmalarına da büyük katkı sağlayacaktır. Onlarca çeşidi bir arada bulacağınız online alışveriş mağazası imkanlarından siz de minik dostunuz için peluş oyuncak modellerinden satın alabilirsiniz.

Kedi Peluş Oyuncağı Modelleri

Rengarenk çeşitlerle peluş kumaştan üretilen oyuncak seçenekleri içinde en çok tercih edilenler arasında fare oyuncağıdır. Bazı modelleri hareket edebilme özelliğine de sahiptir. Uzun zaman ilgilerini çekecek ve oynayacakları türdendir. Aynı şekilde farklı hayvan figürlerinden oluşan seçenekler içinde balıklar da onların çok ilgisini çekecek türlerdir. Kedi otu (catnip) içeren birçok oyuncak çeşitleri de avcılık içgüdülerini harekete geçirecek özelliktedir. Onları heyecanlandırıp harekete geçirecek olduğundan gün içinde çoğu zamanını uyuyarak geçiren dostunuz için de iyi bir egzersiz olacaktır. Catnipli çiğneme ipleri, mırıldanan kedi yastığı, sesli gece oyuncağı, püsküllü modeller, oyun torbaları, hışırtı çıkartan ve sesli birçok sevimli hayvan modeli yastıklar ve daha fazlası online alışveriş imkanlarında birçok seçeneği gözler önüne seriyor

Kedi Peluş Oyuncağı Fiyatları

Kedinizle geçireceğiniz kaliteli zamanlar yanında onların yalnızken de sıkılmamalarını sağlayan bu modellerden mutlaka almanızı öneriyoruz. Sevimli dostunuza yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri de ilgisini geçirecek ve zamanını değerlendirecek kedi peluş oyuncaklardan satın almaktır. Uygun fiyat aralıklarında olan ve oldukça kaliteli olan bu ürünlerden sevimli dostunuz için uygun olan seçenekleri mutlaka değerlendiriniz.