Kapat
x

Tahılsız Kedi Mamaları

92 Ürün

Tahılsız Kuru Kedi Mamaları

Sevimli kedi dostlarımız için satışta olan mama çeşitleri ihtiyaç duydukları besin ve vitaminleri içinde barındırmaktalar. Irka, yaşa ve boyutlarına göre de mama tüketimi ve içeriği da değişiklik gösterebilmektedir.

Tahılsız Kuru Kedi Mamaları

Farklı lezzetlere sahip olan kuru kedi mamaları içinde tahılsız kedi maması tercihi çok fazla olmaktadır. Sindirim sistemi hassas olan ve deri problemi yaşayan bu evcil hayvan türleri için sahipleri bu tür seçimler yapmaktadır. Gerek yavru kediler gerekse yetişkin kediler için özel olarak hazırlanan ve piyasaya sunulan bu mamalar farklı ebatlarda olabiliyor. Besin değeri olarak son derece iyi olan çeşitler içinden balıklı, portakallı, narlı, tavuklu, yaban domuzlu, elmalı, kuzu etli gibi seçeneklerin birleşimi ile üretilmektedir. Kedilerin etobur oldukları doğaları gereğidir ve bunu hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle tahılsız mama çeşitleri farklı proteinler ve hayvansal yağlar açısından da oldukça zengindir. Dolayısıyla sağlıklı gelişimlerinde de çok etkilidir.

Tahılsız Kuru Kedi Mamaları Çeşitleri

Tahılsız kuru mamaların bir diğer özelliği de içlerinde karbonhidrat ve tahıl bulunmamasıdır. Bilindiği gibi birçok mama içeriğinde bunlar yer almaktadır. kedilerin doğal beslenmesine uygun içerikte üretilmektedirler, ayrıca meyve ve sebzeler ile et ürünlerinin karışımından yapılarak güzel bir lezzet ortaya çıkartılıyor. Bu tarz tahılsız kısır kedi maması gibi özel gıdalar kedilerinizin sağlıklı beslenmesinde de son derece fayda sağlayıcıdır. Sindirim sistemi rahatsızlığı olan, hassas idrar yoluna sahip kediler için de bu tarz mamalar son derece yararlıdır. Sürekli evde olan ve kısırlaştırılmış olan bir kediniz varsa kilo almaya çok müsaittir. Bu nedenle diyet uygulaması gerekecektir. Tahılsız kuru mamalar bu konuda size destek olacaktır. Bütün besin ihtiyacı karşılanırken kilo alımı da yaşanmayacaktır.

Tahılsız Kuru Kedi Mamaları Fiyatları

Tahılsız kuru mama çeşitleri her yaşa uygun seçenekler sunmaktadır. Düzenli ve dengeli büyümeleri için yavru kedi tahılsız kuru maması, daha az enerji ve kalori gerektiren yaşlı kediler için mama çeşitleri kaliteli ve doğal üretimlerle online satıştadır. Günlük besin ihtiyacına tam cevap veren bu gıda çeşitleri oldukça farklı içeriklerde ve besin çeşididir. Kedinizin özelliklerine göre seçiminizi yapabilirsiniz.