Kapat
x

Yaşlı Köpek Konservesi

4 Ürün

Yaşlı Köpek Konservesi Yaş Mamalar

Birçok hayvan severler için evcil hayvan beslemek yönünde köpeklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Sadece sevilmekle kalmayıp aslında bu hayvanlar sizin en iyi arkadaşınız ve birçok konuda en iyi destekçinizdir.

Yaşlı Köpek Konservesi Yaş Mamaları

Özelikle yavruyken alınan ve sizinle birlikte yıllarını geçirmiş ve artık yaşlı sınıfına girmiş bir can dostunuz varsa bunun maneviyatı oldukça önemlidir. Yavru iken beslenme konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti gençlik döneminde de göstererek sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı koymuşsunuzdur. Artık köpeğiniz yaşlandığına göre yine aynı hassasiyeti göstererek onu beslerken bilhassa yaşlı köpek maması seçimi yapmanız gerekmektedir. Yaşlılık döneminde köpeğiniz de hastalıklar daha belirgin görülmeye başlar. Ayrıca hareket potansiyeli de çok düşer. Bu dönemi yaşayan sevimli dostunuzun besin değerleri ve ihtiyaç duyduğu vitamin değerleri farklılaşır. Bu nedenle onun için kullanmanız gereken yaşlı kopek konserve mama çeşitleri olmalıdır.

Yaşlı Köpek Konservesi Yaş Mamalar Çeşitleri

Köpekler için vazgeçilmez yemek türleri arasında köpek yaş mamalar gelmektedir. Aslında tamamlayıcı mama olarak bilinse de birçok kişi sadece konserve mama kullanmaktadır. Konserve köpek mamaları da içerik olarak köpeğin yaşına göre ayarlanmıştır. Yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu içerikler olan yağ, mineral ve protein ile zenginleştirilmiş konserve mamalar onların gelişimi ve enerjisi için önemlidir. Fakat yetişkinlik sonrası yaşlı kategorisine giren köpekler için bu içerikler değişerek onlara özel şekilde üretilmiştir. Yaşlanan sevimli dostlarımız çok fazla hareket edemediklerinden metabolizmaları da yavaşlar. Bu nedenle beslenirken yaşlı köpek konservesi yemelidirler. Mineraller ve protein bakımından düşük değerlere sahip olan köpek yaş mamalar kilo almayı önler ve sindirim sistemine zarar vermez. Birçok farklı seçenekteki mama çeşitlerini online alışveriş kolaylığıyla alabilirsiniz.

Yaşlı Köpek Konservesi Yaş Mamalar Fiyatları

Sevgili köpeğiniz yaşlandığı zaman sizin ona daha çok hassasiyet göstermeniz gerekmektedir. Özellikle beslenme konusunda çok dikkatli olmalısınız. Yaşlı köpek konserveleri de tam burada devreye giriyor. Online alışverişte köpeklerin her yaş dönemiyle ilgili mama satışı vardır. Siz de bu mamalardan alarak köpeğinizin sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlar ve indirimli satışlardan yararlanarak konserve yaş mama alabilirsiniz.