Kapat
x

Klasik Kedi Tırmalama

5 Ürün

Klasik Kedi Tırmalama

Kediler her zaman bir yerleri tırmalarlar. Özellikle evlerinde kedi besleyen kişiler için bazen bu durum keyif de kaçırabilir. Evdeki eşyaların tırmalanması keyifleri kaçırabilir. Fakat bu durum onlar için içgüdüsel bir ihtiyaçtır ve çözüm bulmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Klasik Kedi Tırmalama

Yukarıda da belirttiğimiz gibi minik dostunuz için bir şeyleri tırmalama içgüdüseldir. Tırnakları uzadığı zaman bundan rahatsız olurlar. Birçok ihtiyaçlarını kendileri karşıladığı gibi tırnaklarını törpülemek için de böyle bir çözüm buldular. Tırnakların törpülenmesi ve bu rahatsızlıktan kurtulmak için de bir yerleri tırmalama gereği duyarlar. Bu gerekli ihtiyaçları için bir çözüm bulmanız halinde bu güdülerini yerine getirmiş olursunuz. Bunun için üretilen kedi tırmalama tahtası çeşitleri ve birçok farklı modelde çeşit online alışveriş mağazasında kedi ürünleri içinde yer almaktadır. Size düşen hem bir oyuncak görevi görecek hem de tırnakları için iyi bir törpüleyici olacak olan çeşitler arasından seçim yapmaktır.

Klasik Kedi Tırmalama Modelleri

Online alıveriş hizmetlerinde birçok klasik kedi tırmalama çeşidi yer almakla birlikte farklı tasarımlarda da onlarca çeşidi bir arada görmekteyiz. Tırmalamadan dolayı eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız sevimli kediciğinize bu ürünler bir tane almaya ne dersiniz? Kedilerin içgüdüsel davranışı dışında bir de patilerden salgılanan kokunun eşyalara bırakılma dürtüsü de vardır. Bunu da yapma sebebi kendisinin orada yaşıyor olduğunu kendi dışındaki canlılara bildirmesidir. İçgüdüsel bir davranış şekli olan tırmalama için önlem niteliğinde tırmalama ürünleri de vardır. Kedi tırmalama koruyucu seçeneklerle zarar görmesini istemediğiniz eşyalar için koruma niteliğinde çıtçıtlı yüzey kaplayıcılar vardır. Bunları zarar görmesini istemediğiniz bölgelere koyarak zararı önlersiniz. Doğal hasırdan yapılan bu ürün kedinizin de çok hoşuna gidecek ve eşyalara zarar vermeden bu ürünü tırmalayacaktır. Masa, koltuk, sandalye, halı gibi yerlere rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Klasik Kedi Tırmalama Fiyatları

Online seçeneklerde birbirinden sevimli ürünler sizin tercihlerinizi beklemektedir. Kategorilerde yer alan bu modeller sayesinde kediniz hem keyifli zaman geçirecek hem de çok eğlenecektir. Çok yararlı olduğu kadar güzel de bir oyun arkadaşı olan çeşitler sitemizde onlarca ürün çeşidiyle sizleri beklemektedir. Uygun fiyatlarda ve farklı ödeme kolaylığında olan seçenekler minik arkadaşını için olduğu kadar evinizin eşyalarını korumak adına da çok yararlıdır.