Kapat
x

Kedi Temizlik

30 Ürün
913.00 ₺
821.70 ₺

Kedi Temizlik Ürünleri

Kedi sahipleri her ne kadar da bu evcil hayvanlar kendi kendilerini temizleme konusunda içgüdüsel olarak mükemmel iş çıkartsa da bu konuda onlara destek sağlamaları gerektiğini bilmelidirler. 

Kedi Temizlik Ürünleri

Evde kedi besleyenler için bu durum çok daha önemlidir. Bahçe kediniz için de birçok uygulamayı yapmanız gerekiyor fakat evinizde sürekli sizinle yaşayan ve aynı havayı soluyan minik dostunuz ve tüm aile bireyleri için temizlik konusuna çok özen göstermeniz gerekmektedir. Kedi temizliği dendiği zaman ilk düşünülecek olan kedi yatağının temiz tutulması olmalıdır. Zamanının çoğunu bu yatakta uyuyarak ve şekerleme yaparak geçiren kedinizin sağlıklı ve temiz bir ortamda olması sizin ve tüm ev halkının da sağlığı için önemli bir durumdur. İhtiyacınız olan tüy toplama rulosu ile hem yatağındaki hem de etraftaki tüyleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Kedi Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Düzenli olarak tüyleri taranan kediniz ile bağlarınız daha çok güçleneceği gibi sağlıklı, huzurlu ve temiz olmasına da katkı koyarsınız. Kediler okşanmaktan ve kaşınmaktan çok keyif alırlar. Bu işlemi yaparken bir yandan da onlara temas etmekten ve ilgi göstermekten büyük huzur duyarlar. Yenilenen ve daha sağlıklı bir görünüm kazanan tüylere sahip olmaları için bu işlemi sıklıkla yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca bu onunla geçireceğiniz ve ilgileneceğiniz zaman dilimi olarak da değerlidir. Tarak veya fırça ile yapacağınız işlemden sonra tüy toplama eldiveni yardımıyla dökülen tüylerden de kurtulmuş olursunuz. Yine oluşabilecek birçok lekeler için kullanılan sprey ve sıvı temizleyiciler de temizlik yaparken size son derece yarar sağlayacaktır.çiş lekelerine kesin çözüm için de kullanacağınız bu ürünler evinizde mutlaka olması gerekenlerdendir. Islak mendiller, koku gidericiler, fırçalar ve taraklar ile birçok temizlik malzemesi online alışveriş ile hizmetinizdedir.

Kedi Temizlik Ürünleri Fiyatları

Kedi beslemek sanıldığı kadar külfetli bir durum değildir. Sizinle uyum içinde ve eğitimli yaşama hazır bir kediye sahipseniz ürün kataloglarımızdaki fiyatlar sayesinde ekonominizi etkilemeyen çeşitliliğe sahip olabilirsiniz. Oldukça kaliteli markaların birçok çeşidini bulabileceğiniz sitemiz hızlı kargo ve avantajlı hizmet kalitesi ile siz kedi dostlarına en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Kedi temizlik ürün çeşitleri ile kedinizin bakımını kolaylıkla en iyi şekilde yapabilirsiniz.