Kapat
x

Plastik Mama ve Su Kapları

22 Ürün

Plastik Mama ve Su Kapları

Kedinizin en çok sevdiği seslerden birisi de mama kabına mamasını boşaltırken duyacağı sestir. Yemek saatinin geldiğini anlayarak her neredeyse koşarak beslenme tabağının yanına gelecektir. Bu keyifli anlara yaşarken onlara aracı olan mama ve su kaplarının temizlik ve hijyenine çok dikkat ediniz.

Plastik Mama ve Su Kapları

En çok tercih edilen evcil hayvanların başında kediler gelir. Evinizde bir kedi beslemek düşüncesindeyseniz bakım ve beslenmeleri konusunda bilinçli olmalısınız. Onların da biz insanlar gibi dengeli ve düzenli beslenmeye ihtiyaçları vardır. Bunu sağlamak için de uygun çeşitte bir kedi mama kabı ve sürekli hijyen olması gereken su kaplarına ihtiyaç duyarlar. Besinlerini tüketirken kesinlikle mama kabından tüketmelidirler. Bunu ona alıştırmanız gerekir. Aksi takdirde hiç de hoşunuza gitmeyecek problemlerle karşılaşırsınız. Kurallar içinde yaşamak ve sizinle uyumlu bir hayat sürmesi önemlidir. Bunu ilk günden itibaren ona alıştırmalısınız. Beslenme programını iyi alışan kediniz için yemek saatleri ve oyun saatleri kısa sürede dengeye girecektir. 

Plastik Mama ve Su Kapları Modelleri

Mama kabı seçimi yaparken plastik mama kabı sıklıkla tercih edilir. Hafif olması, taşınabilirliği, bahçe ve balkonlu evlerde rahat kullanılması, kırılır olmaması tercih sebepleri arasındadır. Bazen seyahat edeceğinizde de kedinizi birlikte götürmeniz gerekebilir. Bu zamanlarda da plastik mama kabı kolay taşınır olmasından dolayı tercih edilmektedir. Modeller farklı renk ve tasarımlarda olup oldukça sevimli ve pratik kullanımlıdır. Yıkanabilen, rahat temizlenen ürünlerdir. Model seçenekleri içinde mama ve su için birlikte tasarlanan ikili modeller, tekli modeller veya ayrıca plastik su kabı olarak satışta olan çeşitler mevcuttur. Online alışverişin pet ürünlerindeki kolaylığını tüm evcil hayvan besleyenler çok iyi biliyor. Bu kolaylık sayesinde tüm malzemelerde olduğu gibi plastik mama ve su kapları modelleri için de online alışverişi kullanabilir dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Plastik Mama ve Su Kapları Fiyatları

Kullanacağınız tüm ürünlerde olduğu gibi mama ve su kaplarının da sağlıklı ürünlerden olması gerekir. kaliteli ürün seçimi kedinizin sağlığını da öne planda tutmanız demektir. Kullanım pratikliği ve yıkanabilir özellikteki plastik su ve mama kapları sitemizde kategorisinde yerini almıştır. Çok ucuz fiyat aralıklarında olan ürünleri inceleyerek minik dostunuza yakışacak seçimler yapabilirsiniz.