Kapat
x

Köpek Stick Ödülleri

10 Ürün

Köpek Stick Ödülleri

En iyi dostlarımızdan olan köpekler ev bahçelerin neşe kaynağı ve yeri geldiğinde en iyi arkadaşınız olabilmektedir. Çok özel olan bu hayvanların insan hayatındaki önemi ve sadakati paha biçilmezdir.

Köpek Stick Ödülleri

Evcil hayvanlar içinde en iyi dost olarak seçilen köpeklerdir. Özellikle eğitim onlar için oldukça gereklidir. Sizinle olan yaşantısında daha mutlu ve huzurlu olmaları için eğitimden geçmeleri çok yaralıdır. Bazı zamanlarda doğal olarak şımartılmak ve ilginizi hissetmekten mutlu olmak isterler. Bu anlamda ödül maması köpek dostlarımız için en iyi fikirdir. Gerek eğitim dönemi gerekse diğer zamanlarda köpekler için birçok ödül maması vardır. Tabii ki onu ödüllendirmede vereceğiniz en iyi şey sevginiz ve ilginizdir. Fakat bunun yanında yemekten ve kemirmekten keyif aldığını da düşünürsek keyfini iki kata çıkarmak için farklı besin çeşitleriyle şımartmak hiç de fena olmayacaktır.

Köpek Stick Ödülleri Çeşitleri

Farklı çeşitlerde karşımıza çıkan birçok köpek maması çeşidi içinde köpek stick ödülleri çok fazla tüketilmektedir. Sevimli dostların da bu keyifli çubuklara hayır diyecek güçleri olmadığından çok iyi bir ödül gıdası olmaktadır. Çiğneme yeteneklerine destek olan ve dişlerle ağız sağlığına da katkı koyan bu ödüller online alışverişte birçok çeşitlilik içinde yer almaktadır. Seçim yaparken mutlaka yaş ve genel durumunu göz önünde bulundurarak satın almayı unutmayınız. Yetişkin köpekler için alacağınız türler yanında yavru köpek ödül maması çeşitleri de online alışveriş sayesinde rahatlıkla alınabilmektedir. Can dostunuz için elinizin altında bulunduracağınız ödüller sadece eğitim veya hoşunuza giden bir davranış sonrasında vereceğiniz bir besin olmasın. Ara sıra onu keyiflendirmek için ve iyi zaman geçirmesine fırsat vermek için de kullanmanız yerinde olur. Bu tarz sürprizler minik dostunuzun da hoşuna gidecektir.

Köpek Stick Ödülleri Fiyatları

Minik dostunuz için köpek stick mamasına 5-6 aylıktan sonra başlamanız uygundur. Eğitimde de son derece önemli olan mamalar içinde mama parçalara da ayrılabildiğinden küçük parçalar halinde de verebilirsiniz. Birçok besin çeşidinde üretilen stick çeşitlerinden köpeğinizin damak tadına en uygun olanını seçebilir ve onu gerekli zamanlarda ödüllendirebilirsiniz. Farklı fiyatlar fakat aynı ödeme kolaylıkları sayesinde dilediğiniz çeşidi rahatlıkla satın alabilirsiniz.