Kemirgen Ürünleri

Bazı aileler kemirgen hayvan beslemekten hoş hoşlanır. Özellikle çocuklu ailelerde bu durum son zamanlarda daha da artış göstermiştir. Oldukça neşeli ve keyifli anlar yaşamanıza ve iyi vakit geçirmenize de etkileri çoktur.

Neden Kemirgen Ürünleri?

Eğer bir kemirgen türü beslemeyi düşünüyorsanız sağlık ve bakımını da iyi bilmeniz gerekir. bu konuda internet aracılığı ile tüm bilgilere ve ihtiyaç duyacağınız kemirgen aksesuarları çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yiyecekten tutun da tüm gerekli ürünleri online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Bakım biraz hassasiyet gerektirmektedir. En önemli özelliklerinden birisi yiyeceklerini saklamayı sevdiklerinden kafeste koku oluşturabilirler. Bu durum da bakteri oluşumunu tetikler ve hastalık nedeni yaratabilir. Bu nedenle temizlik ve bakım bu türdeki evcil hayvanlar için ön planda tutulmalıdır.

Kemirgen Ürünleri Malzemeleri

Evde beslenen türler içinde en dikkat çekici olanlar hamster ve tavanlardır. Bu iki dostumuz çocuklar için inanılmaz keyif verici arkadaşlardır. Ürün seçimi yaparken onların sağlıklı bir ortama da gelişmesini ve bakterilerden mümkün olduğunca uzak tutmanız gerektiğini unutmayın. Tavşanlar için online alışverişte bulabileceğiniz tavşan tuvaleti size bu konuda büyük kolaylık sağlayacaktır. Yemek kapları ve oyun için birçok ürün seçeneği yanında temiz ve sağlıklı ortamlar için temizlik malzemelerinden yararlanabilirsiniz. Yine çok sevilen minik dost hamster için birbirinden sevimli oyuncaklar ile her türlü gereksinim online alışverişle kapınızda olacaktır. En güzel modelleri ile hamster evi çeşitleri, temizlik için dezenfekte ürünleri, kemirme ve yalama taşları, merdiven çeşitleri ve onların en çok sevdiği hamster topu çeşitli model zenginliğinde seçimlerinizi beklemektedir. 

Kemirgen Ürünleri Fiyatları

Tavşan ve hamster dostlarınız için bol çeşit örneklerine siz de hayran kalacak ve onları neşelendirmek için hemen almak isteyeceksiniz. Neşe ve eğlence kaynağı bu minik hayvanlar çocuklar olduğu kadar size de ayrı bir keyif verecektir. Tüm stresinden ve yorgunluğunuzdan uzaklaşacaksınız. Bakım ve beslenme konusunda oldukça rahat olabilirsiniz çünkü online platformda her türlü gerece en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Son derece kaliteli ve bütçenizi zorlamayacak ürün seçenekleri ile evinize neşe katın.

Sıralama seçin
Görünüm:
Gold Wings - Gold Wings Premium Kemirgen Yemi 1 Kg
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Gold Wings Premium Kemirgen Yemi 1 Kg
25,41 TL
29,90 TL
%15 indirimli
Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Tavşan Çiş Temizleyici 750 ml
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Trixie Köpek ve Kedi Tavşan Çiş Temizleyici 750 ml
89,17 TL
118,90 TL
Hediye Ürünler
87-O.jpg (43 KB)
%25 indirimli
Trixie - Trixie Kedi ve Köpek Tavşan Çiş Leke Temizleyici 500 ml
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Trixie Kedi ve Köpek Tavşan Çiş Leke Temizleyici 500 ml
90,00 TL
120,00 TL
Hediye Ürünler
87-O.jpg (43 KB)
%25 indirimli
Trixie - Trixie kemirgen oyuncak seti, 15cm, 2 parça
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Trixie kemirgen oyuncak seti, 15cm, 2 parça
18,56 TL
26,51 TL
%30 indirimli
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.