Kapat
x

Yetişkin Köpek Maması

314 Ürün

Yetişkin Köpek Maması

Yalnızlıklarımızda bize sırdaş olan, kalabalık ailelerin birer ferdi olan, köpek dostlarınız için beslenme açısından oldukça bilinçli davranmamız gereklidir. Bu can dostların beslenmelerinde en önemli gıdalarından olan tahılsız mamalar onlar için en ideal seçim olacaktır.

Yetişkin Köpek Maması

Köpek mamaları her cinsten, her ırktan ve her yaştan olanlar için farklı şekillerde satışa sunulan, en doğru besin kaynağı olmaktadır. Mamaların içinde bulunan sebze, et, balık, yağ, protein, taşıdığından gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Köpeğinizin zorunlu ihtiyacı olan besin değerine sahip olarak imal edildiğinden, gönül rahatlığıyla köpeğinize yedirebilirsiniz. Aynı zamanda onların en sağlıklı şekilde beslenmelerine katkı koyabilirsiniz. Mama seçimi hem sağlık hem yaşamı açısından önemli bir kavramdır, bu nedenle aldığınız tüm ürünler büyük önem taşımaktadır. 

Yetişkin Köpek Maması Çeşitleri

Özellikle kuru mama tüketmekten keyif alanlar, konserve yaş mamalar da onlar için rahatlıkla tüketecekleri gıdalardır. Hayvanların sıvı eksikliği için, ıslak mama çeşitleri düzenli olarak tükettiğinde su ihtiyacını da giderecektir. Ürünler arasında etli köpek maması hiç yok diyemeyecekleri beslenme ürünleri arasında yer alır. Aynı zamanda konserve mamaları vermemenizi tavsiye ediyoruz, bu nedenle özellikle kaliteli ürünlere ağırlığınızı vermelisiniz. Bu tür gıdaları sadece geçici olarak düşünülmeli ve ana beslenme yemeği olarak, özellikle kuru mama vermelisiniz. Sebebi ise, sürekli kuru mamadan kaynaklı bağırsak tembelliği hayvanlarda sıklıkla görülmektedir. Düzenli beslenmeleri sağlayacak çeşitler arasında, severek yiyecekleri balıklı köpek maması da onlara verilmesi gereken çeşitlerdir. Tadı ve özelliği farklı olan ürünler onlara iyi gelecek ve bazı içten oluşan parazitleri engelleyecektir.

Yetişkin Köpek Maması Fiyatları

En sık tercih edilen, kaliteli köpek mamaları en ekonomik fiyatlarla ve kapıda ödeme kolaylığı ile petcanlar.com olarak bizler sağlamaktayız. Mağazamızda bulunan tüm ürünler tamamen, tanınmış markalardan oluşmakta ve kesinlikle katkı maddesi içermemektedir. Farklı metotlarla, birçok avantajı görmek için alışveriş mağazamı düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Evinizde ve iş yerinizde severek beslediğiniz evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını bizim aracılığımızla kolaylıkla temin edebilirsiniz. Mama çeşitleri başta olmak üzere binlerce farklı ürüne sahip olabilmek için, tüm kategorilerimizi gezmenizde fayda görecesiniz.