Kapat
x

Oyuncakları

12 Ürün

Kemirgen Oyuncakları

Oldukça sevimli ve eğitilebilen kemirgenler oldukça da hareketli hayvanlardır. Eğer bir kemirgen sahiplenmişseniz onların bakım ve sağlıklı beslenmeleriyle de yakından ilgilenmelisiniz. Düzenli yemleri ve vitaminlerini de eksik etmemeniz gerekmektedir.

Kemirgen Oyuncakları

Evcil kemirgenler içinde tavşanlar ve birçok evcil hayvanlar vardır. Kemirgen hayvanlar sınıfından olanlar için hazır mama çeşitleri kullanılmaktadır. Bu mamalar yanında yeşillik ve sebzeler de beslenmelerinde kullanılmaktadır. Kemirgenlerin yaşam alanlarının temiz ve sağlıklı olması oldukça önemlidir. Hamster için özel ev çeşitleri bulunmaktadır. Bu evler genellikle kafes veya cam akvaryum olarak değişebilmektedir. Hamsterler hareketli bir yapıya sahiptir ve egzersiz yapmayı da çok severler. Bu nedenle evlerinin içerisinde bu egzersizleri rahatlıkla yapabilmeleri için bazı oyuncak çeşitleri yerleştirilir. Birbirinden farklı işlevde olan hamster oyuncağı ile zaman geçirmek onların en çok keyif aldıkları durumdur.

Kemirgen Oyuncakları Çeşitleri

Oyun oynamayı çok seven ve yerinde duramayan kemirgenler için kemirgen malzemeleri oldukça gerekli ürünlerdir. En çok sevilen kemirgenlerden olan Hamster için bisiklet, plastik boru, ahşap kutulu tahterevalli, varil, merdiven, küp şeklindeki ahşap oyuncaklar, yine ahşaptan gözetleme kulesi ve evler, plastik mağaralar, metal çark, egzersiz topları ve kemirme oyuncakları online alışverişte rahatlıkla temin edebileceğiniz oyuncak çeşitleridir. Son derece sevimli modellerde olan ve tamamen onun keyifle oynayabileceği işlevde olan bu ürünler ona keyifli zaman geçirecek şekilde tasarlanmıştır. Bilmelisiniz ki bir kemirgen beslemeye karar verdiğinizde zaman geçirmesi için ona hediye edeceğiniz birçok kemirgen malzemeleri online alışveriş kolaylığıyla size sunulmaktadır. Son derece estetik ve görsel anlamda oldukça sevimli bu ürünlere en rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kemirgen Oyuncakları Fiyatları

Hamster kafesleri özel olarak dizayn edilmiş olup egzersiz yapabilmeleri ve rahat hareket edebilmeleri için her türlü ayrıntı hesaplanmıştır. Şunu unutmayın ki Hamster gibi bir evcil hayvan sahiplendiğiniz anda en çok ihtiyaç duyacağı malzemeler içerisinde oyuncaklar yer almaktadır. Oldukça keyifli bu ürünleri en uygun fiyat aralıklarında ve kaliteli ürünler olarak sitemizde bulabilirsiniz. Avantajlardan yararlanmak fırsatını da yaşayacağınız sitemiz her türlü kemirgen malzemesini bünyesinde barındırmaktadır.