Kapat
x

Gezdirme Tasmaları

170 Ürün

Köpek Gezdirme Tasmaları

Köpeğiniz için mutlaka bulundurmanız gereken aksesuarlar içinde önemli yer tutanlardan bir tanesi de köpek boyun tasması olmaktadır. Özellikle sürekli ev ortamında yaşayan bir köpeğiniz varsa onu gezdirmeye çıkartırken bu aparata ihtiyaç vardır.

Köpek Gezdirme Tasmaları

Köpek gezdirme tasmaları aslında sıradan bir ihtiyaç değil zorunlu bulundurmanız gereken bir alettir. Bu ürünü bulundurmak zorunluluğunuz vardır ve tercih meselesi değildir. Birçok farklı ürünle karşımıza çıkan tasma çeşitlerinden en doğru seçimi yapmak sizin sevgili dostunuzun cinsine ve boyutuna bağlıdır. Tabii ki model olarak farklılık gösteren seçenekler köpeğinizin karakteriyle de ilgilidir. Bazı cinsler oldukça asabi ve saldırma eğilimli olmasından dolayı daha koruma altında tutulmaları gerekir. Bu ırklar için olan modeller genellikle eğitim tasmaları olmaktadır. Küçük ve uysal ırklar için veya diğer özellikli köpekler için seçim yapmanıza olanak veren birçok modeldeki köpek tasması online alışveriş kolaylığıyla satılmaktadır.

Köpek Gezdirme Tasmaları Modelleri

Uysal ve uyumlu bir köpeğiniz varsa ve sizinle birlikte dolaşmaya çıktığında çevreye ve diğer hayvanlara saldırgan bir eylem içine girmiyorsa standart bir köpek tasması ile işiniz görülebilir. Bu tasmalar köpeğinizi yanınızda tutmayı sağlamaktadır. Herhangi bir tehlikeli durumda onu yanınızda tutarak engelleyebilirsiniz. İtaatkar ve sorun çıkarmayan, hayatından memnun olan bir köpeğiniz varsa standart gezdirme tasması sizin için yeterli olacaktır. Fakat yürüyüşlere çıkarttığınız sevgili dostunuz ani gelişen bir olayda saldırgan hareketler gösteriyorsa kullanmanız gereken tasma eğitim tasması olmalıdır. Onun bir disiplin süreci yaşaması gerekir. Ayrıca çıktığınız yürüyüşlerde onu sürekli yanınız tutmakta da fayda var. Bu şekilde ona otoritenizi göstermiş olursunuz. Şunu unutmayın ki her anlamda kontrol sizdedir. Onula birlikte dışarıda dolaşırken çevrenizi de düşünmeniz gerekmektedir.

Köpek Gezdirme Tasmaları Fiyatları

Köpeğiniz için alacağınız tasma çeşidi tamamen onun boyutlarına ve ırkına uygun bir model içermelidir. Online alışverişte inceleme şansı bulacağınız tüm köpek gezdirme tasmaları bütçenizi zorlayacak rakamlardan oluşmamaktadır. Her modelin farklı fiyatları vardır ve en uygun olanı en ekonomik şekilde alma şansınız vardır. Birçok avantajlı indirimlerden ve kampanya fiyatlarından da yararlanabilirsiniz. Siparişiniz sonrası hızlı kargo ile en kısa sürede ürününüze kavuşacaksınız.