Kapat
x

Yuvalı Kedi Tırmalama

2 Ürün

Yuvalı Kedi Tırmalama

Kediler tırmalama işlemini yaparken sadece içgüdüsel bir hareket olarak değil aslında sağlıklı gelişimleri için kendi kendilerine uyguladıkları bir eylemi gerçekleştirirler. Öncelikle tırnaklarını törpülemek, keskinleştirmek, vücutlarını germek ve bir yerlere ben buradayım diye işaret bırakmak amacındadırlar.

Yuvalı Kedi Tırmalama

Kedilerin bu davranışlarınızı asla önlemeye kalkışmayın çünkü bu doğal bir davranıştır. Evinizde yaşayan dostunuzun eşyalarınıza zarar vermesini engellemenin en iyi çaresi ona kedi tırmalama koruyucu görevi de gören ürünler almaktır. Bunları eşyaların üzerine monte ettiğinizde kediniz eşyalara zarar vermeyecek bu ürünü tırmalayacaktır. Ayrıca birçok çeşit modelde üretilen tırmalama eşyaları da onlar için hem bir oyuncak hem de içgüdülerini gerçekleştirdikleri bir araç olacaktır.

Yuvalı Kedi Tırmalama Modelleri

Online alışverişte karşınıza çıkacak birbirinden sevimli yuvalı kedi tırmalama modelleri ve farklı modeller vardır. Yuvalı seçenekler son derece güzel ve tatlı renkleriyle kediniz için iyi de bir oyuncaktır. Ayrıca seçenekler arasında bulunan ağaç kedi evi de satışı çok olan ve kedi sahiplerinin çok tercih ettiği modeller arasındadır. Sağlam ve katkı maddesi içermeyen, kedinize zarar vermeyen ürünler içeren tüm çeşitleri online alışverişte inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Direk şeklinde olan çeşitler kedinize esneme konusunda da çok yardımcı olacağından bu ürünler gayet sağlam malzemelerden yapılmıştır. Ağaç kedi evleri sadece tırmalama eşyası değil ona çok eğleneceği bir oyuncak görevi de görür. Tırmanma, oynama ve dinlenmeyi sağlayıcıdır. Geniş bir tasarımı olduğundan kediniz için kişisel bir alan niteliği taşıyacaktır. Bu da elbette ki eşyalarınızı tırmalamaktan uzaklaşması için iyi bir çözüm olacaktır. Hem yetişkin hem de yavru kediler için tasarlanan ürünler yuvalı seçenekleri ile özellikle yavru kedilerin çok keyif aldığı modellerdir.

Yuvalı Kedi Tırmalama Fiyatları

Online alışveriş seçenekleri kedi malzemelerinde oldukça iyi ve kaliteli çeşitler sunmaktadır. Bunlar içinde en iyi tırmalama tahtası çeşitlerinden ve farklı seçeneklerden alarak kedinizin bu eylemine çok iyi bir çözüm getirirsiniz. Sitemizin zengin ürün kategorisini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı fiyat seçeneklerinde onlarca ürün en iyi kalitede sunulmaktadır. Ekonomik fiyat aralıklarında olup avantajlı ödeme çeşitleriyle de istediğiniz modeli seçerek kedinize güzel bir hediye sunabilirsiniz.