Kapat
x

Kedi Sindirim Sistemi Ürünleri

4 Ürün

Kedi Sindirim Sistemi Ürünleri

Kedilerde sindirim sistemi bozuklukları sıklıkla yaşanabilmektedir. Bazen yedikleri bir şeyin dokunması bazen de temizlik için yalama yaparken yuttukları tüylerden kaynaklı olarak birtakım problemler yaşayabilirler.

Kedi Sindirim Sistemi Ürünleri

Bazen kediler yedikleri herhangi bir şeyden kaynaklı gerekli kedi sindirim süresi içinde bu sindirimi gerçekleştiremezler ve rahatsızlık yaşarlar. Bunu da kusma ihtiyacı hissettikleri zaman farkına varabiliriz. Kedinizin sürekli sağlıklı kalmasında kedi sağlık ürünleri önemli bir görevi üstlenmektedir. Yaşanabilecek birçok rahatsızlık içinde en fazla yaşadığı sindirim sistemiyle kaynaklı problemler olabiliyor. Bu konuda son derece destekleyici ve yararlı ürünler olduğu gibi kedi çimleri de oldukça fayda sağlayıcıdır. Kediler çim mi yer diye sakın düşünmeyin çünkü gerek damak tadı gerekse ihtiyaç duyduğu zamanlarda bütün kedilerin çim yedikleri gözlemlenmektedir.

Kedi Sindirim Sistemi Ürünleri Çeşitleri

Kedi çimleri kedilerin boşaltım sistemlerini destekleyicidir ve kötü koku oluşturan birçok bakteri oluşumunu engellerler. Bir yandan da sindirimi çok kolaylaştırırlar. Bazen kediniz fazla iştaha gelebilir ve yediği kedi maması fazla kaçabilir. Ya da sokakta veya evde bulduğu yiyeceklerle midesini doldurur. Hal böyle olunca da rahatsızlanarak fazlalıkları dışarıya çıkarma ihtiyacı duyar. Böyle durumlarda onlara sunacağınız kedi çimi ile rahatlamalarını sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda çim yiyerek ve kusarak midelerini rahatlatabilirler. Online alışveriş imkanları sayesinde kedinizin bu gibi durumları için rahatlatıcı kedi çimleri alabilirsiniz. Ayrıca çimler kansızlık ve demir eksikliğine de iyi geldiğinden, barındırmış olduğu folik asit sayesinde hemoglobin düzene girecektir. Çimler kedilerin beslenmesinde gerek sindirim sistemlerini rahatlatmada gerekse içerdiği folk asit sayesinde kediler için önemli bir yer tutmaktadır.

Kedi Sindirim Sistemi Ürünleri Fiyatları

Kediniz sizin için elbette ki çok değerlidir. Bu yüzden her türlü bakım ve sağlıkları ile yakından ilgilenmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla beslenmeleri ve sindirim sistemlerini sağlıklı tutmak da sizin en büyük sorumluluğunuz olmalıdır. Gereksiz ve dengesiz beslenmesine müsaade etmeyiniz. Böyle bir durum yaşadığında da sindirim sistemi ürünleri kullanarak iyileşmesine destek olunuz. Tüm ürünleri online alışverişte çok uygun fiyatlarda bulacaksınız. Pratik çözümler ile kedinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.