Kapat
x

Kedi Sıvı Şampuanları

52 Ürün

Kedi Sıvı Şampuanları

Bu sevimli dostlarımız sulu ortamlardan pek hoşlanmazlar. Bazı kişile kedilerini yıkama konusunda sorun yaşamadıklarını bazıları da çok zorlandıklarını söylerler. Doğrusu şudur ki kediler kendilerini temizleyen evcil hayvanlardır ve yıkama konusunda gerekmedikçe yapmayın. Çok kirlenmişse de onu korkutmadan ve incitmeden yıkayın.

Kedi Sıvı Şampuanları

Kediler strel bir sıvı üreten dilleri sayesinde kendi kendilerini yalayarak çok iyi bir temizlik gerçekleştirirler. Her bölgelerini özenle yalayarak ortada hiçbir kir bırakmazlar. Fakat bazı durumlarda dilinin temizliği çare olmaktan çıkabilir. Aşırı kirlenme karşısında yapmanız gereken onu en iyi kedi şampuan markası içinden seçeceğiniz bir sıvı şampuanla yıkamaktır. Şunu her zaman aklınızda tutmanız çok önemlidir. Kediniz gerçekten yıkanmaya ihtiyaç duyduğu zaman yıkanmalıdır. Onun dışında bu konuyu sakın abartmayın. Sevimli dostlarımız için online satışta olan birçok farklı içerikte kedi şampuanı vardır. Sevimli ev arkadaşınızın tüyleri oldukça ince ve sıktır. Bu nedenle yıkandıktan sonra kurutulması oldukça zordur. Yıkama sonrasında iyice kurulamalı ve eğer başarabilirseniz saç kurutma makinesi ile iyice kurutmalısınız. 

Kedi Sıvı Şampuanları Modelleri

Evinizin sevimli uysal kedisini yıkamak biraz zahmet gerektirir. Oldukça yumuşak ve sevecen hareketlerle davranarak doğru ürünler kullanarak yıkamanızı öneriyoruz. Aksi halde kedinizde psikolojik etki yapabilir ve bu yıkamanın her oluşunda agresif ve hırçın olur. Sıvı şampuan kullanarak yıkama yapacağınız zaman odanın sıcaklığını da üşümeyecekleri bir ayarda tutmalısınız. Hassas ve narin oldukları için hemen üşütebilirler. Su sıcaklığını da ayarladıktan sonra şefkatli davranışlarla onu banyoya sokunuz. Su ile yavaş yavaş ıslatarak ovalayın ve alışmasını sağlayın. Ardından kedi sıvı şampuanı uygulayarak ovalayarak yıkayın. Göz ve burunu koruyarak özenle yıkayıp durulayın. Yıkama bittikten sonra kuru bir havluya alarak iyice kurulayın. Kurutma makinesinden korkuyorsa bir soba önünde onu iyice kurutun. 

Kedi Sıvı Şampuanları Fiyatları

Evinizin tatlı neşesi olan kediniz için kullanacağınız şampuan çeşidinin onun sağlığını bozmayacak kalitede bir ürün olmasına çok özen göstermelisiniz. Size verebileceğimiz kedi şampuanı önerileri içinde en başta yapmanız gereken kaliteli ve kedinize asla zarar vermeyen çeşitler olmasına dikkat etmenizdir. Mağazamızda satışta olan tüm kedi sıvı şampuanları modelleri sağlıklarını bozmayan, en iyi kalitede ürünlerdir. Fiyatları da oldukça ekonomik olup her bütçeye uygundur.