Kapat
x

Köpek Uzaklaştırıcı

6 Ürün

Köpek Uzaklaştırıcı

Köpeğiniz gerekli eğitimi almış veya çok uysal ve söz dinleyen bir hayvan olsa da yaradılışları gereği bazen herhangi bir yere çişlerini yapabilir veya eşyalarınızı kemirebilirler. Bu duruma engel olmak için bazı çözümler var. Örneğin köpek uzaklaştırıcı çeşitler ile onu bu bölgelerden uzak tutabilirsiniz.

 Köpek Uzaklaştırıcı

Oldukça etkili olan ve sizi rahatlatacak olan uzaklaştırıcılar köpek kovucu sprey, sıvı ve jel şeklinde olmaktadır. Bu ürünleri zarar verilmesini istemediğiniz bölgelere uygulayabilir ve bu zarara engel olabilirsiniz. Köpeğinizden korumak istediğiniz alan evinizin içerisinde olabileceği gibi bahçenizde de olabilir. Uzak durmasını istediğiniz bölgeleri belirleyerek uygulamayı yapabilirsiniz. Online satışta size sunulan bu köpek uzaklaştırıcıları oldukça etkili ve kesin çözüm vermektedir. 

Köpek Uzaklaştırıcı Çeşitleri

Köpeğiniz bahçenizde yaşıyor olabilir. Bahçe kullanımına uygun olan köpek kovucu çeşitleri içindeki jel formu su ve yağmur gibi durumlardan etkilenmez ve etkisini devam ettirir. Sevimli dostunuzu evinizin içerisinde besliyorsanız sprey olan köpek uzaklaştırıcı kullanabilirsiniz. Bu spreyi köpeğinizin kemirmekten keyif aldığı eşyalara sıkabilirsiniz. Genellikle kapı ve koltuk gibi eşyalar kemirmekten hoşlandığı kısımlardır. Bunun gibi tüm eşyalar içinde sprey kullanımı yapabilirsiniz. Ayrıca girmesini istemediğiniz oda veya diğer tüm alanlarda da rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Bazen köpeğiniz inatla istemediğiniz bölgelere çişini veya dışkısını da yapabilir. Bu gibi durumlarda da o bölgelere uygulama yapabilirsiniz. Kemirme özelliğine sahip olan köpeğiniz çişini ısrarla istemediğiniz bir bölgeye yapabilir. Bazı bölgeleri diğer temizleme ürünleri ile temizleseniz de kokuyu alabilecek hassasiyette oldukları için bu çözüm pek etki etmemektedir. Fakat köpek savar gibi ürünler bu sorunu etkili bir şekilde çözümlediği için tekrar olmasını engeller. 

Köpek Uzaklaştırıcı Fiyatları

Online alışveriş kategorimizde bulunan tüm köpek uzaklaştırıcı çeşitleri tüm istenmeyen sorunları kökünden çözecek niteliktedir. Son derece uygun fiyat ve hızlı kargo servisi ile köpeğinizin ve sizin huzurunuzu sağlayacak tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Zengin kategori ve en uygun fiyat garantisini siz köpek severlere en iyi hizmeti vermek için oluşturduk. Sitemizdeki fiyatları inceleyerek hızlı kargo ve güvenilir alışveriş için siparişlerinizi verebilirsiniz.