Kapat
x

Köpek Ayakkabı ve Bandanaları

19 Ürün

Köpek Ayakkabı ve Bandanaları

Günümüzde oldukça popülerleşen ve köpek sahiplerinin severek kullandığı köpek kıyafetleri her geçen gün farklı tasarımlar ve ihtiyaçlara göre artış göstermektedir. Birbirinden farklı işlevde görebileceğimiz köpek kıyafetleri ve ayakkabısı gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Köpek Ayakkabı ve Bandanaları

Köpeklerin insanlar gibi ayakkabı giymeye ihtiyacı olmadığı bilinse de yağmurlu havalarda dışarıda dolaşan köpeklerin ıslanan patilerinden hoşlanmayan köpek sahipleri vardır. Diğer bir yandan bazı köpek cinslerinin sağlıkları açısından da ayakkabıdan faydalanmaları gerekli olabilir. Sevimli dostlar için bir diğer sevimli ürün de köpek bandana çeşitleri de farklı renklerde olup köpeklerin boynunda çok hoş bir görüntü vermektedir. Bandana modasını birçok köpek dostu sevmekte ve kendi köpeğinde kullanmaktan keyif almaktadır. Sevgili köpek dostunuza apayrı bir hava katan bu aksesuarlar ile köpeklerin asil duruşuna ve bazı ırkların sevimliliğe daha çok anlam katmaktadır.

Köpek Ayakkabı ve Bandanaları Modelleri

Son derece sevimli ve hoş tasarımlı bot çeşitleri ile köpeğiniz yaz mevsiminde sıcaktan kış aylarında ise soğuk havadan ve kayma riskinden kurtulmuş olur. Kaymaz bir tabana sahip olup lastik tabandan oluşur. Boğaz bölgesi yumuşak lastikli kumaştan oluşur. Bu ayakkabı modelinin bantları ayarlanabilmekte, bu özellik sayesinde de ayağı sıkı kavradığından kolay çıkmamaktadır. Özellikle kış ayları için kullanım artmaktadır. Yağmur ve soğuktan ayakları korumada oldukça marifetli olan bu ayakkabılar birçok patinin ayaklarını süslemektedir. Siz de online alışveriş aracılığı ile kendi sevimli dostunuza bu bot türlerinden kolayca alabilirsiniz. Göreceğiniz ürünler içinde sevimli arkadaşınızın boynunda da çok hoş duracak köpek fuları çeşitleri için de online alışverişi kullanabilirsiniz. Kendi minik dostunuza yakışacak bir bandana veya fular modelini satın alabilir onun boynunda görebilirsiniz.

Köpek Ayakkabı ve Bandanaları Fiyatları

Sokaktaki kırık cam parçaları ve dikenlerden koruyan sıcak tutan ve evdeyken de yine soğuktan koruyan, üşümesini engelleyen köpek ayakkabıları online alışverişte satıştadır. Yine şıklıklarına şıklık katan, her tür kumaştan üretilen bandana çeşitleri de online alışverişte farklı renk ve seçeneklerde sergilenmektedir. Bu iki ürün de oldukça ekonomik fiyat aralıklarında olup bütçenizi zorlamayan çeşitlerdir. Gerek sağlık gerekse görsellik açısından köpeğinize imaj katacak ve tarz yaratacak bazı ürün ve aksesuarları indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.