Kapat
x

Köpek Astronot Taşıma Çantası

8 Ürün

Köpek Astronot Taşıma Çantası

Günümüzün teknoloji ve moda dünyasının sadece insanlar için olduğu düşünülemez. Buna evcil hayvanlar da girmektedir. Onlar için her gün piyasaya çıkan birçok ürün teknoloji ve moda dünyasının en son trendlerini taşımaktadır.

Köpek Astronot Taşıma Çantası

Evinizde beslediğiniz köpeğiniz ya da bahçenizde hayatını sürdüren köpeğinizin ara sıra sizinle birlikte çıkıp dolaşmaya veya seyahat etmeye de hakkı vardır. Bundan eminiz ki siz de keyif almaktasınız. Böyle zamanlarda onu taşıyabileceğiniz ve rahat olacakları bir çantaya ihtiyaç duyduğunuzda hemen araştırma içine girersiniz. Online köpek alışveriş kataloglarında son trend ürünler ile karşılaşacaksınız. Bunlardan bir tanesi de astronot köpek çantası modelleri olacaktır. Oldukça sevimli ve ilginç bir tasarım harikası olan bu ürünler minik köpeğinizle yapacağınız tüm gezilerde kullanabileceğiniz çok hoş taşıma çantalarıdır.

Köpek Astronot Taşıma Çantası Modelleri

Uzak seyahatler veya kısa mesafeler ya da veteriner ziyaretinde kullanabileceğiniz mükemmel bir tasarım harikası olan bu köpek taşıma çantası gören herkesi de önce şaşırtacak sonra da hayran bırakacaktır. Siz de sevimli dostunuzla birlikte dışarıda iken bu çantayla ilgi uyandıracaksınız. Modeller farklı renklerde ve tasarımlarda olup köpeğinizin her türlü konforu da düşünülerek üretilmiştir. Yarım küre olan penceresi ile çevreyi doyasıya seyretmeleri sağlanmaktadır. Çantanın içinde bulunan hava delikleri ile sürekli temiz havayı içlerine çekecekler ve asla huzursuzluk çıkarmayacaklardır. Köpek astronot taşıma çantasını sırt çantası şekline de kullanabilirsiniz. Ayrıca ikinci bir seçenek olan ana kucağı şeklinde de boynunuza asabiliyorsunuz. Ön kapaklar özel bir tasarım olup çizilmeyi önleyici ince film tabakası ile koruma altında tutulmuştur. Eğlenceli seyahatler için bu çantalardan mutlaka almalısınız.

Köpek Astronot Taşıma Çantası Fiyatları

Mesafelerin uzunlukları sizi asla korkutmasın. Kedinizle çıkacağınız tüm gezilerde köpek taşıma çantası çeşitleri ile oldukça rahat edersiniz. Emniyetli ve güvenilir olan bu çantalar kedinizin konforunu en üst düzeyde tutarken size de rahat kullanım şansı vermektedir. Son yılların en trend ürünlerinden olup çok uygun fiyat aralıklarında online kataloglarda yerini almıştır. Farklı modeller ve tasarımlar farklı fiyat aralıklarında olup zevkinize uygun olan modeli en uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Özel indirimleri de web sitemizi sürekli ziyaret ederek, takip edebilirsiniz.